Jump to content

2018.06.10. *Stark Arena, Beograd* Scorpions


Runner

Recommended Posts

Bila bi nepravda da nema teme o ovom koncertu, pa makar na njoj ne bilo više nijednog posta. :)

 

U ponudi je širok asortiman ulaznica za raznorazne sektore, po isto tako raznoraznim cijenama, od 2990 dinara pa do 10000 dinara: http://www.eventim.r...erformance.html

 

Ja po svemu sudeći propuštam ovaj koncert, jer bi to veče trebalo da idem na Marakanu da gledam Zvezdu, dolazi nam Keln. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je Uli odvojio vremena, ovo bi moglo u sekciju, Burbonka ne seri ovo su bogovi, ne sprdaj se sa tim imenima, sta fali Majneu, Rudolfu i Tobiju, mozda malo seru, znam i ja da nisu Uli..

Setlista je ocajna, ocajan sam i ja, realno, koga boli kurac.

Zvezda igra, kup Bajlonijeve pijace, eto cvili mi Kudjola, ide se...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ODLOŽEN KONCERT SCORPIONSA U ŠTARK ARENI 7.DECEMBRA

 

Koncert grupe Scorpions, koji je trebao da se održi u četvrtak, 7.decembra u Štark Areni, odložen je do daljnjeg, prema informaciji koju smo dobili od Live Nationa.

Takođe su odloženi i njihovi koncerti u Ostravi i Ljubljani.

Kupljene ulaznice su validne za novi datum održavanja koncerta, koji će uskoro biti objavljen. Svi fanovi koji budu želeli da im se izvrši povraćaj novca, mogu to da urade na svim prodajnim mestima na kojima su ulaznice kupljene.

Izvinjavamo se zbog nastale situacije i zahvaljujemo se na razumevanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potvrđen novi datum koncerta: 10. jun 2018.

 

 

Rescheduled European Dates!

 

SCORPIONS were recently forced to postpone 3 shows from their highly acclaimed Crazy World European Tour dates in Ostrava (Czech), Ljubljana (Slovenia) and Belgrade (Serbia). The concerts have now been rescheduled to June 2018 and the band will now perform the following dates:

June 6 - Ostrava, Czech (CEZ Arena)

June 8 - Ljubljana, Slovenia (Stozice Arena)

June 10 - Belgrade, Serbia (Kombank Arena)

 

Tickets originally purchased will be valid for the new dates. The SCORPIONS apologize for any inconvenience and are very much looking forward to playing these concerts in June 2018. More info: https://www.the-scorpions.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Karata ima u izobilju i dalje, kapiram da ću otići pred Arenu nekoliko sati ranije i videti šta može da se pazari kod tapkaroša, odnosno ljudi koji iz nekog razloga imaju koju kartu viška. Ne pada mi na pamet da dajem 4800 dinara za fan pit, koliko regularno košta karta za taj sektor. Da idem na tribine, ne verujem, ali videćemo...

Uglavnom, mora se otići na ovaj koncert, malo je zvučnih imena koje nam dolaze, a biće ih sve manje... Postali smo neatraktivna lokacija totalno, za velike i poznate izvođače.

Što se tiče samog koncerta, sumnjam da može da omane. Čak i ako ne bude nešto sjajno, za mene će biti ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Значи, 27 сати до почетка концерта и ово никога не занима!? Па ми треба стварно да нестанемо, и не чуди ме ако сутра буде свега 5000 људи!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све што могу да кажем - одличан, прави светски наступ! Бенд нимало исфолиран, испоштована сатница, све на месту. Карата је било и превише, тако да се, ко је хтео, могла повољно пазарити улазница.

Све у свему - недостаје још много оваквих, квалитетних хард рок дешавања. Петица! :meshuggah::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...