Jump to content

Istorija crnog metala


Demon Seed

Recommended Posts

Frost je na spisku, ostalo nije proslo.

 

A jbg kao i za sve klišee koji se ispostave istinitim, nisu džabe Norvežani institucija na ovom polju :D

Stvarno nisam po regiji diskriminisao :)

Od nacija na tom spisku imam Norvešku, Švedsku, Englesku, Portugal, Austriju, Australiju, Meksiko, Litvaniju i Francusku. U got nuthin on me :D

 

Behemoth nije ni From the Pagan Vastlands loš al' zamalo na spisak, a Forests bi i mogao ovako gledajući tracklist, lepuškaste pesmice, nego me opet zajebao ovaj sajt sa release year, stavili ga na 1995 :D

 

Saću prepravim ja to tamo

 

 

Crnjak je što bih Forests od Behemoth radije ubacio umesto Transylvanian Hunger nego umesto Black Funerala xD

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mož vi pričate šta oćete, ItNE je malo kvalitetniji album od DMDS (što je jedan od razloga zašto sam najzakletiji fan, a ne obrnuto), a mislim da sam svoj Mayhem worship odslužio u prvom postu, ispoštovao maksimalno. Izlazak DMDS je zakasnio jednu godinu jbg.

 

Gehenna mi je malo tanka i dosadna bila, ali obrnuću još koji put ako ste baš zapeli, a taj Dimmu EP koji nisam nešto preterano voleo dok sam ih aktivnije slušao mi je baš lepo legao sad, bolji mi je i nego prvi album, ali može i da se zameni EP verzijom albuma sa mørke bonusima i da se pomeri par pozicija niže, neam ništa protiv

 

Darkthrone > Mayhem lagano

 

Bolje jedno vruće pivo, nego četri ladnaaa

 

Bolje Metal Machine Music, nego Transformeer

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mejhem ima jedno ladno a ovi 3..

 

Mayhem ima jednu kriglu od kilo što ti na Oktoberfestu iz lokalne zanatske pivare donosi Helga sa plavim pletenicama i sisom od kilo, a Darkthrone ima dva vrhunska 'ladna domaća crna piva i jedno vrhunsko domaće toplo crno pivo koje je Transylvanian Hunger. Do jaja album, prva pesma odlična onda svaka sledeća copy-paste rifova iz prve pesme, samo na norveškom jeziku :haha:

 

I to jednu ako računamo period do 1994, a kome ne valja Wolf's Lair Abyss pa nadalje, taj nije pod libelu.

 

 

 

Što se Horde tiče, nisam 100% siguran za lika da možda ne troluje od samog starta (npr. pseudonim mu je Anonymous :D), jebe se meni koji su tekstovi, može i jednorozi maltene, čak mi je bolje hrišćanstvo nego nazi tekstovi. Važno je da lik prebija bubanj, a ni na gitari nije loš, album me je bukvalno oduvao kad sam ga pustio nakon 5-6 generičnih demoa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...