Jump to content

The Night Flight Orchestra


Runner

Recommended Posts

Red je da se otvori tema o ovom bendu.

 

Bend čine članovi nekoliko švedskih metal bendova, od kojih su najpoznatiji Soilwork i Arch Enemy, što će reći da je pjevač Bjorn Strid, a na basu je Sharlee D'Angelo.

Prvi put sam za The Night Flight Orchestra čuo čini mi se prije 2 godine, na preporuku jednog prijatelja. Skinuo sam tada prva dva albuma. Ostavili su na mene solidan utisak, iako bih za oba albuma mogao reći da imaju previše pjesama, dok im istovremeno nedostaje stvari koje će lako ući u uvo. Što se tiče muzike, ovo mu dođe kao omaž malo čvršćem AOR zvuku. Međutim, ono što mi se dopalo kod benda je atmosfera koja dominira na oba albuma. Noćni prekookeanski letovi, flert sa zgodnim stjuardesama, pogled iz nekog penthausa na tropski zaliv nad kojim zalazi Sunce, sav taj nostalgični playboy trip 80-ih je ovdje baš fino uhvaćen.

Prošlogodišnji album, treći po redu, nazvan "Amber Galactic", stilski se nastavlja na svoja dva prethodnika, samo što ovaj put donosi pregršt sjajnih pjesama.

Definitivno sam odlučio da otvorim ovu temu kada sam maloprije na Youtube-u, sa strane, vidio klip za njihovu novu stvar koja najavljuje novi album čiji je izlazak planiran za jun. Zvaće se "Sometimes The World Ain't Enough" i imaće 12 pjesama. Još kad bi bio na nivou prošlogodišnjeg... :)

 

Diskografija:

Internal Affairs (2012)

Skyline Whispers (2015)

Amber Galactic (2017)

Sometimes The World Ain't Enough (2018)

 

http://www.youtube.com/watch?v=9QdHI0if_xk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 11 months later...
  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Svi vide nešto svoje, genijalno :haha:

Kod mene se lepo vidi NFO Divinyls. Kopirao sam link preko telefona i post-ovao, samo je pitanje šta se tačno pokarabasilo.

2 hours ago, kuruz said:

verovatno je kolega kopirao link za pinovani video sa NB kanala na Tjubu, a oni ih menjali

Nije loša teorija, ali ne objašnjava kako ja još uvek vidim NFO onda. Kao da ide po nekom sistemu preporuke. Doduše, to onda ne objašnjava što tebi izbacuje Amaranthe :mrgreen:

V1dXb1h.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...