Jump to content

2018.09.14. *Elektropionir, Beograd* Voivod - 35th Anniversary, Maggot Heart


VoivodBG

Recommended Posts

35026268_10156571264659656_6448495848476114944_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=AeF_97yrqtj9FnWXyVj3v21tEiCQm614CFCh9iyvf7duADbA6fVkybK9-mN0jvTrwMYP5SPYsBD6qC9ONQHx7586RdT9hqpK1MtJAMDJnU5TfQ&oh=2da2267de7eacc54e6ded23a5ad88c81&oe=5BC3D289

 

 

Ulaznice za koncert biće puštene u prodaju 6. juna po akcijskoj ceni od 1.800 dinara (prvih 50 karata), odnosno 2.300 dinara u zvaničnoj pretprodaji. Na dan koncerta, karte će koštati 3.000 dinara. Prodajna mesta su Eventim i Gigstix servisi, a organizatori su najavili i oldschool štampane ulaznice koje će se naknadno pojaviti u “vrlo limitiranom tiražu”.
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

21767959_1120889668042832_4338960302753967463_n.png?_nc_cat=0&oh=1e638944bce1f1946684e44ce17725eb&oe=5BF48E39

 

 

 

MH Concerts се осећа фантастично DwchH_ybUX9.png.

3. август у 11:45 ·

Više od polovine ulaznica za koncert je već prodato.

Od danas ulaznice je moguće kupiti samo putem Gigstix prodajne mreže.

Požurite, po svemu sudeći i ovaj koncert legendarnog benda će biti rasprodat 1f4aa.png1f60e.png !!!

 

21767959_1120889668042832_4338960302753967463_n.png?_nc_cat=0&oh=1e638944bce1f1946684e44ce17725eb&oe=5BF48E39

 

 

 

MH Concerts се осећа фантастично DwchH_ybUX9.png.

3. август у 11:45 ·

Više od polovine ulaznica za koncert je već prodato.

Od danas ulaznice je moguće kupiti samo putem Gigstix prodajne mreže.

Požurite, po svemu sudeći i ovaj koncert legendarnog benda će biti rasprodat 1f4aa.png1f60e.png !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ovaj.... mislim da nije doslo ni pola ljudi koji su bili na prvom koncertu, tako da cini mi se vudunova teorija da ljudi dolaze na koncerte da bi zablejali pada u vodu bas na ovom primeru. Ako se skupilo 100 dusa u onom jadnom elektropioniru to je max. A totalno mi je nejasno sto niko nije dosao, legendaran bend, petak vece, moralo je biti krcato. Voivod naravno na nivou, malo su forsirali pesme sa novijeg albuma sto je ok jer izlazi za nedelju dana. Odsvirali posteno i dobro se zezali, mislim da nismo razocarali energijom koliko posetom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tri pesme s novog, Iconspiracy svetska premijera, zvuk milina za onu kantu od lokaliteta, đedovi divni, mi takvi kakvi smo. Ovi što nisu došli nisu došli. Tako mu je to. I ja bih bio srećniji da sam čuo Ripping Headaches i Tribal Convictions, ili i ovako sam čuo gomilu mađije. Doći opet i uvek, ako bude prilike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bilo odlično i super što su svirali dosta sa novog,zvuči moćno.Ne kapiram da im izdavačka kuće ne obezbedi album za prodaju na turneji -kojom promovišu novi album-žestok fail.

Poseta ko poseta,navikao sam i na znatno gore.Svejedno bila super atmosfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bilo odlično i super što su svirali dosta sa novog,zvuči moćno.Ne kapiram da im izdavačka kuće ne obezbedi album za prodaju na turneji -kojom promovišu novi album-žestok fail.

 

I ovo je meni najveći bug koncerta, posebno što je release date tako blizu, nemoguće mi da nisu mogli bliže da namikare... Ako ništa drugo, super cene mercha koji su imali.

 

Meni sam nastup jednako dobar kao prošli put, 4. ih gledao i sada je već evidentno da od Voivoda neki standard može uvek da se očekuje uživo. Stvarno i sasvim super zvuk za onu kršinu od prostora. Jedina dobra stvar što nije bilo više ljudi je što bi se onda još teže disalo.

 

Setlista kewl, promešano pola liste u odnosu na prošlu godinu. Najveća zamerka mi što pričamo o jedva sat i 10 efektivne svirke, ne sećam se jel i prošle godine ovako kratko bilo. I, koliko god bile fes pesme i "Prow" i "Lost Machine" baš bih voleo da nešto drugo čujem sa tih albuma. Nove pesme sasvim dobre, već sad jasno da je mnogo bolji materijal nego Post EP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam čemu toliko čudjenje? Sasvim realna poseta. Kada prvi nastup benda u srbiji okupi (oko) dvesta ljudi, pre manje od godinu dana, sasvim je logično da će upola manje biti svaki naredni put, sem ako nije (mnooogo) duži period izmedju koncerata bio. Pa i Metalika da dolazi svake godine, garantovano bi svake naredne godine bilo (barem) upola manje ljudi. :bigblue:

 

Pritom, sećam se prošle godine posle certa sam pričao sa nekim ljudima izbosne, a verovatno je bilo još dosta ljudi sa strane, kao i dosta nebeogradjana, tako da oduzmeš tu polovinu + ljude koji nisu toliki Voivod fanovi (human :bigblue:) i toeto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i to što dođe ljudi jedno 10% će da bude više posvećeno fotkanju i snimanju nego samom koncertu. Ne sećam se kad sam video onoliko uključenih bliceva na jebenom metal koncertu kao sinoć, prokleti senilni oldskul metalci.

Edited by Angelystor
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila solidna skroz. Mogle su se jos 2 pesme bar ubaciti,

ali, jebi ga. Cini mi se da vec neko vreme drze taj standard 12-13 pesama i cao.

Ekstra je sto su Hypercube ubacili za promenu, bolje nego Combustion.

Nije mi jasno da ovako malo ljudi dodje, ali boze moj.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...