Jump to content

Recommended Posts

Najveći hitovi (ja više volim Bekfleš xD):

 

http://www.youtube.com/watch?v=UpX1uwKo-Kc

 

http://www.youtube.com/watch?v=NRzvkdCAceA

 

 

Ima i ova jako lepa retro pesmica:

 

 

 

 

Koj oće nek čeprka, ne znam koliko dozvoljava embedovanih klipova, jako talentovani momci, po meni malko im fali da dostignu level da bude tečan flow za slušanje, na odgovarajućoj liniji cringea :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naibolja Dje su ortaci...valjau, iskombinue se sa brtom Svarcom, Lepim Srbima i Ludim Gogom i IDJ miksom

 

Makaze papir... pogrešno kombinuješ mada jesam jedno veče završio na Ludim Srbima kao što se vidi na trens temi :haha:

 

Nista lično zaista ali meni ovaj Bekfles merna jedinica za smeće.

isto

najgore smeće, muzika za šatro urbane studente

 

Taj sam :haha:

Ovi ti izgledaju kao da studiraju nešto?

Studiraju četvorica muzičku produkciju, za ostale nešto nisam siguran xD

 

 

 

Slušajte poeziju:

 

 

 

Ima i drum n bass remix za Kuruza, tu je tek zablistala divna vodeća melodijica:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ubodu tu i tamo neki hit, ali u globalu su baš hit & miss, sa dosta više promašaja doduše. i to sve naravno samo ako se na ovo gleda kao na sprdnju, tipa pustiš jednom-dvaput, nasmeješ se malo njihovom debilizmu i to je to. ali koliko ja primećujem masa ljudi (uglavnom klinaca) na njih gleda kao na neke ozbiljne muzičare, na nastupima krcato, svi pevaju sve tekstove. pisao sam već pre dve godine da su na onom rep festivalu na sajmu napravili najbolju atmosferu i najviše popalili masu, iako su em realno najmanje poznati, em su bili ubedljivo najgori (najgori nastup koji sam u životu gledao generalno).

da su originalni, jesu, to stoji (mada je i više nego očigledno da su masu stvari pokupili od odd future-a) i to poštujem, ali muzika je jednostavno loša, naravno pod uslovom da na muziku ne gledaš kao na meme.

žao mi bude npr. mog ortaka i njemu sličnih kad vidim koliko se cimaju oko tog repa i koliko bolje stvari rade, ali su ignorisani od strane bilo kakve publike koja ne podrazmeva njihove drugare, a znam da se ovi likovi ne trude ni deseti deo toga.

al ajde, sve je to deo duha ovog usranog vremena. u americi prolaze slične stvari trenutno pa i mi sledimo taj trend.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

žao mi bude npr. mog ortaka i njemu sličnih kad vidim koliko se cimaju oko tog repa i koliko bolje stvari rade, ali su ignorisani od strane bilo kakve publike koja ne podrazmeva njihove drugare, a znam da se ovi likovi ne trude ni deseti deo toga.

 

Očekivano da uz sve ono pre toga ide neki ovakav deo, lepo kaže Vo daj da čujemo :P

 

Ne znam koliko tu gomilu klinaca koja ih sluša uopšte zanima taineki muzički kvalitet, većina njih ih trpa u isti koš sa gore nabrojanim od strane Kazima...

Možda ti je muzika loša jer je od starta gledaš kao meme, ali se u njojzi ne mogu poreći Lizstove tematske transformacije, medeno slaganje glasova, disonanca, sve ima, nešto kontam ako ih ne izjedu ljute droge da će tek da rade ozbiljnije i ozbiljnije numere, predviđam im lepu budućnost.

Izlišno je pričam kako su spotovi do jaja :D

 

Sa repom jesu malo nekonzistentni, evo sa ovog Klika mikstejpa poslednjeg su mi dobre možda dve-tri, ali je generalni utisak dosta bolji kad jednom legne Makijev kosmički autotune mumble rep :D

 

Kosovo je Srbija

Srbija je kosmos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ortakovog rep dua pa slušajte redom...

 

https://www.youtube.com/channel/UCowhzk3Nx7WxIWi5OAFwrcQ

 

nemojte me zajebavati da je klika bolja od ovoga.

 

na albumu prvencu ima super pesama, ali umni rad, budi bog s nama i šta te boli kurac su mi recimo omiljene, oseti se napredak u odnosu na pesme s albuma. nadam se da će izbaciti taj drugi, malo su usporili poslednje vreme. trebalo bi skoro ortak da završi i spot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo poslušah te tri što si naveo... Pa šta znam, malo mi dosadno na prvu... Ajd da je neki besprekoran flow i rime, kad već nema nekog ludila...

Više mi se sviđa ovaj Lejzi brt u Šta te boli kurac i Budi bog s nama (lako je kurcu da se sokoli - tribute to Jaganjac!), nadam se da ti je to ortak xD

U Umnom radu mu je malo stani-kreni flow, ne sviđa mi se kad ne mož da mu stane u stih pa krene da pakuje triole kao MC Jamalski :D

 

Muzika podloga za rep i toe to, ae ima Umni Rad taineki illbient vibe, al' Klika mi se što se muzike tiče dosta više sviđa. Malo je finiji rep tehnički nego Klikin ali ne toliko lucidan :haha:

 

 

Jbg dečaci imaju personality, ni nije ista kategorija, njima se maltene ni ne ocenjuje repčuga, očekuje se šizofrenija a ne besprekoran rep :D

Ali jbg ja se ne razumem, u repu (i RNBju xD) samo i slušam kad je neko nenormalan.

 

Jedem gepek sve u 16 to me pere dok se derem eskeree!

 

 

 

btw

 

Naibolja Dje su ortaci...

 

esi provalio dae obradica xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=yL9bRzwk0Ds

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bekfleš sofisticiraniji... Kardež ume da bude previše neartikulisan. Btw to je sad kao neka fora maĆorEEE jebeš ovo novo esi pravi poznavalac znaš li Shogunat, do jaja pesma... a ono sranje, najbolji mi deo od maloga Yao Minga koji mi je najgori u svim ostalim pesmama manje više.

 

Mada dobra mu je ona trošim pare kao retard, ja sam dobar bolid, ta mi se sviđa :D

 

ali sve to na stranu, pesme su im smeće

 

To je zato što si se transformisao iz ludi četnik sever u normalni ustaša jug pa te ne rade ova ludila već samo penzionerski humor Državnog Posla. :bigblue:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...