Jump to content

Recommended Posts

Vidje sta se zlatnih eustahievih t(r)uba nakupilo odje, u kakav sam ovo paralelni univerzum upao

Nisi pratio na casu, kacam ostavljao predloge na guilty pleasure...ka i obicno kasnis ka' muda za veprom...ae, malo te vadi ta ekstremno-umetnicka muzika

I Bekfles 18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li nade da ovi mladići izađu na crtu uskoro Rasti i Cobiju? Gledao sam juče neki mini dokumentarac koji je Vice radio (ortak montirao) o toj IDJ Bassivity priči, sa akcentom na ova dva gmaza. Ima tu mnogo istine u onome što su rekli, al voleo bih da ih ovi iz čiste dosade sjebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I što je najvažnije i što ga u startu odvaja od Željkova Vasićevih i ostalih Dovli za siromašne je što ima osećaj za refren jeben :D

 

 

Zovem majku na skajp

Majko savet mi daj

Sin ti je gladan ko zmaj

Ne znam da skuvam čaj!

Gutam bromazepaum

Jer ne mogu da spaum

Samog sebe me blaum

Ja sam neuspešaun!

 

 

@_@

 

 

Samo dajte momci sledeći put ipak malo razvoj pesme, neke su im taman za 2 i po minuta, al' mogli bi malo da ubace tai neki mid-late bridge, slušali su i Metaliku pa taman, ne sumnjam u njihov ukus. Meni Kumela inače preporučio Kurtisa Mejfilda pa vi kako oćete. xD

On 5/27/2019 at 10:02 PM, Kumodraski Vo said:

Pre ce biti

giphy.gif

 

 

 

JER SAM ULTRA SRBIN! :pedobear:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kritike su što je album opet kratak (mada pohvala što na njemu nisu Jugoslovenka itd. nego su hteli da sve bude sveže i iz istog sessiona), nepotrebni intro i outro s tim što je outro još i kul, intro mi baš nema neku poentu sem parodije na ciganiju, za razliku od njihovih pesama koje su generalno mnogo više od parodije, esi čuo Kazime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, naravno da su mnogo vise od parodie...meni su oni neka vrsta danasnjeg Bed Kopia, ne toliko da su kvalitetni kao ti momci u praimtaimu...ali tai neki humor i zabava, definitivno mie falio, posto su ovi omatorili i pesme im vise nisu nesto...kao ovai disko klub sto su izbacili sad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovo kvalitetnije nego Bad Copy u prime timeu, mozda je Ajs tekstualno ipak nedodirljiv, muzika je bolja, Kumela peva bolje nego Skaj i pravi bolje refrene, Maki s tekstovima, pevanjem i produkcijom isto kida, nije lepo reci jer ipak su BC kao legende i to, al' ovi su nadmasili to, mozda ne za mnogo, ali tu su.

S tim sto BC prajm tajm nez sta da ti kazem jer drze kvalitet sva tri albuma, ako nije Krigle i najbolji

 

Al' dobro nijanse su, da se ne svadjamo sto kaze obc i oko jedinog benda pored Metalike koji nam se obojici svidja xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ako cemo iskreno - i oni mnoge matrice i refrene sveckih trap hitova 'pozaime' i uoblice u svoe 'ruho' :)

Mada, sigurno su i BC, samo sto su se oni ugleali na neke vise ili manje OLD skul pregalnike

Sve u svoe vreme, BC to super radio '00ih, ovi su kao neki pandan '10ih...i vozi 

A Behemoth...Code...pa i Emperor, Mayhem...Ascension (nie da ih nesto previse slusam, ali svideli su mi se, generalno)? :D I DsO ja 'stuem

Cemu toliki otklon, zar e toliki jaz medzu nama, zbog mog lozenja na popularnu muziku? :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, skidaju fazone, Uuu mama i Desuoraaaci su potpuno skinuli, to treba poslusam opet bas ali mislim da cak nije semplovano nego pravili isto tako da vezbaju, cak je i pohvalno.

I mnogo manje sempluju nego BC, al' dobro drugoe i vreme bilo i tehnika i to, sad moz na gajbi napravis cudo.

 

A brt sprdam se ja nemo si mi tuzan brt definitivno nas sjebala Havocka onim pozivom na humanost, sad ce pocnemo kao ona epizoda South Parka svi da placemo i da se grlimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...