Jump to content

Recommended Posts

Jer niz reku života plovim druže moj

 

Kad sam poslao drugaru tužnu poruku da je Jeff Hanneman umro, on mi je odgovorio ''Simone, čuvaj suze, i Džej će otići jednog dana''

 

Šalim se brt ronim suze radosnice niz bijelo lice dok slušam ovo, poslušaj opet neki put ljubi te brt, esi vido       a e s þ e t i c     gore kako bebac istovremeno izdiše dim i tura lukac (okrenut na pravu stranu) u usta u jednom potezu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ti je moj Vudune Instruktoroviću omiljeni muzički ansambl našeg prepodobnog rahmetli Razbijaća. A imam i ozbiljne sumnje da je Kumela i sam - Razbijać.

 

 

vs Normalni Ustaša Jug

 

 

 

 

 

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

https://noizz.rs/kultura/bekfles-exit-hip-hop-intervju/4d4s7dp?fbclid=IwAR3OWe_pF4AaRnwsGnKzBVTWXkRna1tD0NBArRglVhDgehEN_r6sacXNkoQ

 

Quote

Koga najviše gotivite na svetskoj muzičkoj sceni?

Wheeler Walker Jr.

To je to braćale imaju znanje! I dobijaju moje veliko poštovanje! 11. Jula na Zappa Barci.
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konačno se dala prilika da se Bekfleš vidi uživo. Ono što mogu da priznam da je bilo zabavno i glupo istovremeno. A nekada treba biti glup i dobro se zabaviti.
Zappa barka je bila puna, definitivno su napravili u kratkom roku veliku bazu ljudi koja ih prati i iznenađen sam bio da tu ima raznih godišta od klinčadije do starije ekipice.
Pred početak koncerta njihov DJ Gugutka je zagrevao masu sa probranim techno i drumnbass trakama koje su me vratile kroz vreme na Povetarac circa 2008, lepo ih je naređao i ispala je kvalitetna đuska.

Tek posle dvanaest, derani su odlučili da počnu nastup i otvorili su sa obradom od DJ Krmka, ja na prvu loptu nisam prepoznao šta je stvar ali sam se iscerekao na taj turbo fuel melos.

Ukratko dobar je bio nastup, Kumela žari i pali, Maja je tu da ugasi u bude emotivan, a Volvox-Ničke 3000 je živa atrakcija, ako se ikada dovede malo u red (dajte da mu platimo da sredi one zube) možda bi od njega mogao da postane novi Moskri. 🤮

Super je bio momenat kada je Ničke prvi put izašao na binu i kaže publici ovako ćemo sada, ja ću da kažem prvu lajnu a onda vi ćutite i onda ponovite, naravno nisu ga poslušali nego su odmah ponovili na šta je on popizdeo i bio u fazonu, jebem vas, zar nisam rekao da ćutite.

I to je sve jedva trajalo sat vremena i ako mene pitate mislim da će oni da budu poput Bad Copy onomad, samo sa tim što se na novim pesmama sa albuma Braća vidi veliki napredak sa bitovima dok tekstovi i dalje umeju da budu nezreli i budalasti.

Što se mene tiče kupili su me uživo i išao bih ponovo da ih gledam negde niz put:

Setlista je otprilike bila ovakva, ima par pesama koje nisam prepoznao možda su bile od starog materijala:
DJ Krmak - Armani obrada
NOVISAD
Bog Tuge
ZaGogaNavijaž feat Ničke 3000
Ničke 3000 freestyle
18-
Baci Pet
Striptizeta
Rođendan (Kolko imaš godina?)
- nemam blage koja je pesma
Žena Debil feat Ničke 3000
666
Firestarter tribute to Keith Flint obrada
Katakombe ne znam kako se zove pesma ali se spominju one plus je bio dečkonja sa dredovima.
Ničke 3000 Azamretardira ili ponovo fristajl teško je znati sa Volvoksom pošto uglavnom vrišti.
- nemam blage 2
Biću tvoj
Rađaj
Gore Dole
Gde su ortaci
Ako humrem danas bebo feat. Volvox
100% čovek
 

 

Edited by VoivodBG
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...