Jump to content

Recommended Posts

Nego nije me mrzelo da istražim otkuda konekcija i u razgovoru sa još jednim poštovaocem Klinike, saznah da je Đus doveo Levijatan u njegovu emisiju.

Neprijatno je za gledanje, mislim da je voditeljka gledala obezbeđenje i produkciju da sklisne:
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Мајор Гашпар said:

Ja sam trenutno na 3:05:32. Da se zna, u inat kontrašu.

Đus priča o Moskriju, a Joca mumla u mikrofon kako bi ga spucao u glavu (više puta) jer ne može više da ga sluša. :haha:

Da ima brda takvih mentolskih momenata, podseca me lik na tipove iz srednje kad se ubiju na ekskurziji ili sedmi cas petkom u zadnjoj klupi samo sto je 10 godina stariji od njih. Djus vise radi voditeljski poso od njih tu. Ali lepo ga je podsetio slusalac na kraju kako je mitrovicev sin pregazio dete i ne lezi na kraju :haha: Serem mu se usta..

Svakako da djus nije neki moralni kompas od lika ali je ovako za emisiju o podrigivanju, zajebanciji i zivotnim pricama deset puta gotivniji od ove dvojice..

E a razmisljao sam za naredne goste, zamislj dovedu caneta i kristijana u istu emisiju :haha:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sexy_girlybomb(10 May 2008 u 11:34   ID: 0A6-54D)
Ne zelim ni cuti da vredzate jucisa,on je tolki dobar u onoj smisli..mozda neki znate na sta mislim.Ako drugi(female)nisu imali ta moznost znate vec koju,ja sam je imala jer sam se potrudila i ta noc je bila strava sa juica.Vristila sam kao neka lavica,mmmmmmmm zelim jos,a on je bio prezadovoljen meni.mmmmmmmmm zudim za njim i jos se palim.Juiseeeee zelim tvoj *****,da me malo poprska sa onom ljepom bjelom sp****m,da me napali,pa da me mazi...mmmmmmmmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Koga zanima stigao sam da pitam Denića jedno pitanje, a onda je Joca poludeo i naručio sliku.

P.S. Mnogo lep momenat kada je krenuo da peva Curl of the Burl, a niko iz chata ne zna pesmu, a meni srce puno, iako sam svestan da treba da radim sada i umirem. Wah wah.

P.S.S. Još će ovo postati gospodski šou, nije bilo spektakla, svi su bili fini, sve je razjašnjeno.

P.S.S.S. Momenat kada pričaju o Tesli,  internetu, Atlantidi se pretvorio u Balkan jebeni Info. 😄

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, malo mediji pumpaju to kao konflikt dve četničke grupe. 😄

Oglasili su se ovi iz Klinike povodom toga i objasnili ko su akteri, da nema njihov događaj nikakve veze sa politikom, ali da meme koje su prodavali i posle dali pare u dobrotvorne svrhe itekako imaju veze sa našom realnošću. Rekoh Nidža deluje kao momak na mestu, Joca je kapisla.

Doći će i u BG sa ovom meme akcijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Fondacije Novi Sad 2022 su potvrdili  za Autonomiju

https://www.mojnovisad.com/vesti/tuca-dve-grupe-cetnika-na-izlozbi-u-okviru-kaleidoskopa-kulture-id42311.html

Dve grupe četnika, potvrdili za Autonomiju :haha: :haha:

21 minutes ago, VoivodBG said:

Joca je kapisla

Ima li s događajem neke veze što je naš dobri Jovo kapisla ili si to pomenuo onako usput? 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...