Jump to content

Recommended Posts

Nisam ni rekao da ne znam o kome se radi, rekoh ne pratim ga.. Iskreno nisam mnogo ni obraćao pažnju na njega i dok je bio aktivan član ovde, a i kad sam otvorio profil više sam slušao kako se trabunja ovde o njemu nego što sam čitao njegove postove.. Lik mi totalno antipatičan sudeći po onome što sam malo video na tom Balkan Info-u koji je gori od, ili u istoj ravni sa Hepi, Pink i ostalim govnima..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 10/24/2021 at 6:55 PM, HUMAN said:

Nisam ni rekao da ne znam o kome se radi, rekoh ne pratim ga.. Iskreno nisam mnogo ni obraćao pažnju na njega i dok je bio aktivan član ovde, a i kad sam otvorio profil više sam slušao kako se trabunja ovde o njemu nego što sam čitao njegove postove.. Lik mi totalno antipatičan sudeći po onome što sam malo video na tom Balkan Info-u koji je gori od, ili u istoj ravni sa Hepi, Pink i ostalim govnima..

Lik je hendikepiran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Marko i Traverke spasile emisiju. Sviđa mi se koliko je Joca bio zbunjena sa pitanjima koje je hteo da im postavi. Opet ih ovo više prikazuje kao ljude od krvi i mesa, a neke karakondžule koje jedva čekaju da preobrate sve u LGBT and Q. 😄

Istok smarao, maltene nisam mogao da slušam šta priča, i šteta što ga nisu napičili za EU prijatelje i gelato. Mada cuko mu je simpatičan.

Ovo mi postaje draže od J&N show, iskreno i tvrdo i pride daju se dobri saveti, a dobru pomoć sa dozom šale je teško naći. 😄

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bila je to tvrda emisija sa traverima. Ali da budem iskren vise pozdravljam promenu formata, ova poslednja emisija sa Rodjenim i Mimi i svejom joj, udara u drito i dele se odlicni saveti. Jedinu stvar koju moram da zamerim Rodjenom, sto mnogo voli da upada i da drzi banku, ali osim toga, svaki savet koji je udelio, sve na mestu. Cak su me Mimara i sveja iznenadile u par navrata. Nidza bratan rekao najbitniju recenicu i stavio tacku. Ali moraju da vrate bratana Bruna. Nema istu energiju to sve bez njega. 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...