Jump to content

Najave i vesti iz sveta filma


VoivodBG

Recommended Posts

Razumeo bih da se brineš da ga radi kakav komercijalni režiser ili neko nov koji nema ništa na svojem portfoliu. Jednostavno je Amazon odlučio da napravi horor film i zašto onda ne napraviti novu verziju Susperia, koje se originalno jedino sećam super psihodeličnih boja i Goblinove mjuze i ekstremno loše glume. Ovo već deluje kao kršten film i pošto se Luca već pokazao kao kompetentan autor, i sa ovakvom probranom ekipom, ovo ne može da omane. Ispašće 2018. godina horora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumeo bih da se brineš da ga radi kakav komercijalni režiser ili neko nov koji nema ništa na svojem portfoliu. Jednostavno je Amazon odlučio da napravi horor film....

 

You were saying?

 

Nit' mi poznat ovaj reditelj, sem što vidim dao radio onu gej čupricu iz prošle godine, nit' smatram da originalnoj Suspiriji treba remake (od, ne mogu da se dovoljno načudim, dva i po sata), iako daleko od toga da bi mi ikad upala na neku top horror listu.

 

I što ovo nije The Suspiria :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji anti-rimejk refleksi mi ne daju da "spustim nos". A moja spajder čula me odbijaju od filma naziva "I am love".

 

Hereditary nit traje 150+ minuta nit je rimejk filma koji je skoro pa duplo kraći.

 

edit: Jel tebi taj reditelj neki brat pa si se toliko uzrujao?

Edited by Angelystor
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barem oko nečega da se usaglasimo. :da:

 

Noup, jednostavno vidim talentovanog čoveka i gotivim njegove radove, možda ti se ne dopadaju teme koje obrađuje u filmovima, ali zasigurno ima talenta naspram većine hohštaplera koji danas nešto kao rade.

 

Ni ja nisam ljubitelj rimejkova, ali bilo je svetlih primera. :azal:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam se može li se od ovoga očekivati nešto barem pristojno? Iako ovo nema nikakve veze, ali paralela sa Ash vs Evil Dead serijom, naime, u početku mi delovala prilično krš, al je nekako kasnije zavoleh.. :mhihi:

 

Barker učestvuje, ali mi Syfy ne uliva baš neku nadu.. Elem,

 

https://deadline.com/2018/06/nightbreed-tv-series-reboot-clive-barker-morgan-creek-syfy-1202415885/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...