Jump to content

2019.02.11. *Elektropionir, Beograd* Algiers


VoivodBG

Recommended Posts

42617839_794281684080157_3772987005550460928_o.jpg?_nc_cat=109&oh=2a5851e5735b2d9e907c0dc1ff199a3e&oe=5C19A463

 

 

 

Algiers se vraćaju na Balkan!

U Beograd!

U Cetinjsku ulicu!

U Elektropionir!

Ponedeljak, 11. februar 2019. godine u 20:30

 

***

 

Posle fantastične serije koncerata širom sveta, američko-engleski bend Algiers vraća se na Balkan, a u ponedeljak, 11. februara 2019, nastupiće u beogradskom klubu Elektropionir.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

evo da vidite šta ste propustili. prepun elektriopionir. bend u odličnoj formi i dobro su prošarali kroz oba albuma i par novih pesama.

ako bih imao zamerku to je ponovo zvuk, pršti mikrofonija sve u šesnaest, ali rekoh sebi možda će da bude dobro i uzeće bolje ozvučenje ali jok.

definitivno jedan od najnovijih i mlađih bendova koje ću svaki put ispratiti kada svrate u naše krajeve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni bilo dosadno:mrgreen:, mada priznajem da nisam neki ljubitelj banda..čisto svratio da vidim o čemu se to radi...

Bilo dosta ljudi, u pravu si za zvuk; sve mi se manje ide u EP, svaki put je sve gore što se tiče zvuka...a i prostor mi se sve manje sviđa...ne znam što malo više ne aktiviraju npr. onaj Dorćol platz 100x je bolji prostor u svakom smislu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Po meni daleko je ovo od dosadnog benda, super je što imaju svoj stil i što nisu kopija već nečeg viđenog. Zato će u moru plagijata da opstanu i uspeju.

Dorćol Platz je dobar prostor, gledao sam tamo Hashimu, iako nije bio popunjen prostor imali su dobar zvuk a i super su bile animacije i dimna mašina.

Šteta je što u užem centru grada nestaju pristojni prostori za koncerte ovakvog tipa. Samo čekam dan kada će i celu Cetinjsku da sravne pa neće ni biti ni EP. :azal:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi koncert je bio fenomenalan. Pokazali su da bend u odličnoj formi i da to što sviraju još bolje zvuči uživo.

I ovaj je bio dobar, sviđa mi se što je sasvim drugačija setlista bila, izbacili su neke pesme koje sam hteo ponovo da čujem i svirali su nekolicinu novih koje dobro zvuče. Neko iz publike se prebacio kada je pevač najavio novu pesmu i on mu samo odbrusi, ne, pa žalim slučaj idu ipak nove i nasmeje se i počne da je peva.

Kao što sam naveo jedini minus je u suštini Elektropionir, bendu ne mogu da nađem manu jer je sve i dalje tu, harizma, dobro sviranje, solidno prošarana setlista.

Svakako bih voleo i po treći put da ih gledam i da budu u boljem prostoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...