Jump to content

2018.10.30. *SKC Fabrika, Novi Sad*, Hammerfall, Armored Dawn


hanley

Recommended Posts

Dakle, ipak je ovo forum, i ne bi bilo u redu da se ovakva veličina ne ispoštuje...

Novosadski klub SKC Fabrika će 30. oktobra ugostiti poznati švedski heavy/power metal bend HammerFall, u sklopu promotivne turneje "ReBuilt to Tour 2018"! Ovo će biti četvrto gostovanje benda u Srbiji.

Karte preko Gigstixa i Eventima staju 2800 dinara u pretprodaji, odnosno 3200 dinara na dan događanja.

Hoćemo li napuniti Fabriku za dve nedelje? :rockdevil::pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

44870791-1406618476136615-1753340001099186176-n.jpg

HAMMERFALL - Signing Session / Meet & Greet

Shamrock Bar, Mite Ružića 5, Novi Sad

 

Velika nam je čast i zadovoljstvo što možemo objaviti ekskluzivni susret sa velikanima power heavy zvuka HAMMERFALL.

Bend je odlučio da u svoj izuzetno gust raspored na turneji uvrsti i vreme kada će se susresti sa svojim fanovima u Novom Sadu!

U sada već kultnom rok mestu Shamrock baru bend će dočekati svoje fanove, potpisati izdanja i fotografisati se sa fanovima.

 

- U prostor bara moćiće da uđu samo oni koji imaju važeće ulaznice za predstojeći koncert benda.

 

- Događaj je ograničen na trajanje od 30 minuta stoga vas molimo da budete na lokaciji ranije, pre 17:00h ukoliko želite da dobijete potpis ili se fotografišete.

 

Vidimo se \m/

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mojoj proceni najmanje 500 ljudi, i do poslednjeg trenutka sam bio skeptican, misleci da Fabrika nije adekvatan prostor za ovakav bend, ali je sve bilo ok.

Hvala svima sto dele utiske sa ovog koncerta, a ja bih da postavim jedno pitanje...Da li dalje postojanje foruma ima svrhe?

Edited by hanley
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend ocekivano dobar, pun elana, odlican izbor pesama, nema greske. Publika je delovala super (barem imam takav utisak sa ograde).

Svaka cast organizatorima za meet & greet.

Mene je Fabrika odusevila, bas je mesto za metal koncerte, prvi put sam bio tu, ekstra lokacija. Drago mi je da je koncert bio u Novom Sadu, gradu metala.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premestili su se zbog cene zakupa u Beogradu, pogotovo Doma omladine. Najkrace receno.

S druge strane, cela Kineska cetvrt se rusi, mozda cak i krajem godine krecu radovi, tako da je pitanje gde ce i da li ce se nastaviti s praksom u Novom Sadu.

Sto znaci, Fabrika, The Quarter, Firchie Think Tank Studio... Uzas, ali tako je, Grad je doneo odluku.

U svakom slucaju nadam se da ce sve ostati u NS :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican nastup,prvi put sam ih slusao.Prostor je odlican, kul za ovakve koncerte.Mogli su ubaciti pjesme sa Glory to the Brave,ali je gotovo isti. repertoar na citavoj turneji.Joacim je na simpatican nacin komunicirao sa publikom.Jedino sto je Oscar nakon toliko skandiranja "Oskare Srbine" mogao reci nesto na nasem. Sve u svemu sjajan koncert.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premestili su se zbog cene zakupa u Beogradu, pogotovo Doma omladine. Najkrace receno.

S druge strane, cela Kineska cetvrt se rusi, mozda cak i krajem godine krecu radovi, tako da je pitanje gde ce i da li ce se nastaviti s praksom u Novom Sadu.

Sto znaci, Fabrika, The Quarter, Firchie Think Tank Studio... Uzas, ali tako je, Grad je doneo odluku.

U svakom slucaju nadam se da ce sve ostati u NS :)

 

ja koliko znam, ne ruši se cela kineska četvrt već samo deo na obodu, prema dunavu.

 

i ovde to piše...

http://www.politika....ineskoj-cetvrti

 

U Kineskoj četvrti, kojoj je sada namenjen naziv „Omladinski kreativni polis”, planirano je da ostane niz čeonih objekata, popularna „Fabrika” Studentskog kulturnog centra Novi Sad, Omladinski centar, hala u kojoj je klub „Kvoter” i druge zgrade unutar kompleksa.

Rušiće se uglavnom u zadnjem delu stare industrijske zone, a to su objekti prema Sunčanom keju i Dunavu.

 

ako ti znaš neke novije informacije iz drugih izvora, budi dobar pa podeli sa nama. :bigblue:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, ono sto znamo je da Pro-Pain sigurno svira u Fabrici, a to je za manje od tri nedelje.

Nije dobro ako je tacna vest da organizatori traze neki nov prostor za svirke u Novom Sadu.

Sto se tice Beograda, nista me ne cudi, ova naprednjacka pogubna vlast je u stanju svasta da uradi. Setimo se kako su nas liferovali iz SKC-a... :mad:

Edited by hanley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...