Jump to content

2019.07.04-07. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* EXIT Festival


Talvi

Recommended Posts

1 hour ago, Angelystor said:

bukvalno kordon ljudi bio okolo čekajući da uđe/gledaju sa ograde

Ne znam jesi li provalio ali sa Eksploziva ima prolaz za tu binu, bukvalno niko ne zna za njega, iza pljeskavica. Tako sam ja malo overio Vojka dok sam cekao AD.

 

40 minutes ago, Berliner said:

pod "transfer blama" mislis velicanstveno, bas onako kako treba & I wouldn't settle for less? jer ako to mislis potpuno si u pravu.

Ovo me podseca na tvoje postove kad je izasao Therionov Fleurs :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Berliner said:

pod "transfer blama" mislis velicanstveno, bas onako kako treba & I wouldn't settle for less? jer ako to mislis potpuno si u pravu.

"Wouldn't settle for less", života ti? :haha:

Jedino objašnjenje je da si ti bio jedan od onih na sceni.

58 minutes ago, Grobodan said:

Ne znam jesi li provalio ali sa Eksploziva ima prolaz za tu binu, bukvalno niko ne zna za njega, iza pljeskavica. Tako sam ja malo overio Vojka dok sam cekao AD.

Haha, pojma nisam imao. I nema obezbeđenje nikakvo?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enforcer mi baš fino legao, "Let na drugi svijet" me pogodio baš u najtanju žicu, a i ostatak repertoara me je dobro vozao, iako jeste bilo dosta kratko, mislim da nisu svirali ni sat vremena. Prvo što mi pada na pamet da mi je falilo u setlisti je "Satan" sa trećeg albuma, ali ne može se svakom ugoditi. Moj utisak je bio da je na uvodnoj stvari, "Die for the Devil", bilo pratećih vokala sa plejbeka a i uopšte nekako je ta prva stvar najispeglanije zvučala u odnosu na ostale koje su odsvirali. 

Soliwork mi je bio zanimljiv itekako i dobro držao pažnju, iako ih ne slušam. Tarja mi je bila ipak manje zanimljiva, nedostaje tu pravog hita, a opet mi je sasvim korektno to što minimalno forsira Nightwish repertoar, nego fura svoje stvari. Baš ju je dosta ljudi gledalo pred Fusion binom, ali opet ne vjerujem da ih ima mnogo koji su bili zadovoljni izborom setliste. Na kraju sam pogledao Entombed AD i to mi je bio najbolji koncert večeri. Ubjedljivo najčistiji i najbolje podešen zvuk, plus bend baš perfektno uigran, rekao bih. Sve mi je djelovalo tehnički kompaktno i ubistveno istovremeno. Takođe solidan broj ljudi ih je gledao, iako je bilo dosta kasno kad su krenuli sa svirkom. Prvobitno sam imao u planu i da pogledam domaći Thundersteel, ali su zbog nevremena i tumbanja termina pomjereni za 4:55 ujutru, a to mi nije odgovaralo zbog prevoza. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...