Jump to content

Recommended Posts

Je li slusao ko Ascension Theory ? Meni mnogo drag bend,imaju dva albuma i prilicno su nezapazeni.

Racunam da ima fanova Aztec Jade-a koji su ovo vec i slusali :opusteno:

 

 

to je taj kvlt.

 

aztec jade - concrete eden jebe.

 

i prvi ascension theory je isto dobar..super atmosfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam tek našao vremena da preslušam, NATION BEYOND. Nije loše uopšte, samo mi je jako čudna produkcija bubnjeva, čak mi se čini da su možda i "kucani", odnosno odrađeni pomoću nekog VST ili slično ... činele su mi neverovatno neprirodne.

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mislim da su momci iz NB imali prilico pretenciozan plan ali da nije bas u potpunosti masterpiece... fali mu malo identiteta i prepoznatljivosti pesama. Ima dobrih momenata ali mi prava harizmaticnost izmice za dlaku.

 

E sad preslusavam ove Neverland - Schizophrenia i dosta je to dobar power, sa nesto prog filinga, melodc heavy momentima i sl. Chesi ga kidaju solidno. Ima mesta popravci u pevanju, produkciji i sl... ali solidan album koga se nebi i neki veterani stideli. Balada Anguish je extra!!!

 

Ubodoh i ovaj album Castaway - 2006 - Over the Drowning Water i nakon letimicnog preslusavanja deluje mi kao dobar potencijal za buduca slusanja (ma sta to znacilo) :)

Edited by ErliK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusaj 7Days...

 

Znam za 7Days odlicni su,iako malo manje ima sinkopiranja i ispada,skroz cool atmosfera!!!

 

 

Evo nekih zanimljivosti!!!

 

French prog-metallers ANTHROPIA have issued the following update in regards to their upcoming album, The Chain Reacion, which will be the successor to The Ereyn Chronicles Part One:

 

 

The very talented keyboardist Kevin Codfert from ADAGIO will make a guest solo on the new album.

 

Za fanove Adagio-a nadam se da je to mnogo dobra vest,jer ja obozavam kako ovaj lik svira!!!

Mozda sam pogresio sto sam ovo napisao ovde ali jos nisam cuo ovaj bend ANTHROPIA pa su za mene nove nade Proga!!! :rockdevil:

Edited by AwakeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok je ovde napisati, jer se tema ne zove vise nove nade, vec power/prog predlozi & noviteti, sto nam daje izvesnu slobodu.

Mislim da je svaki predlog dobrodosao, samo je bezvezno spamovanje kaznjivo, a to sto si ti napisao sigurno ne spada u to ;)

Posto sam fan Adagia i Kevina THANKS na informaciji ;)

Pisi o svemu sto te odusevi, zato smo tu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A hvala i osobi koja je preporucila Day Six, ima zanimljivih stvari da se cuje na albumu...

 

Nisam im pruzio sansu ni da ih poslusam,uzasno me iritiraju lose produkcije.....mada to nije nikakav kriterijum mozda momci dobro sviraju ali eto ja im nedadoh sansu!!!jbg.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sredu, 2. januara 2008. bice odrzan specijalan PROG POWER NIGHT u SKC Livingroom sa pocetkom u 22h, pa dokle ko prezivi (do 4 za najizdrzljivije).

 

nek nam Nova 2008. pocne progresivno :D

 

ocekujte sve powerprog kvtove kao sto su Dream Theater, Symphony X, Nevermore, Edguy, Avantasia, Rhapsody, Blind Guardian, Lost Horizon itd itd.

 

samo za najiskrenije. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da sam gledao tamo i da su bili neki Rapidshare linkovi,nisam siguran sad,u svakom slucaju hvala na uputstvu imacu ga u vidu drugi put! :)

 

CLOUDSCAPE - "New Album Completely Finished!"

 

Swedish progressive metallers CLOUDSCAPE have issued the following update:

 

"The forthcoming third album of Cloudscape is now recorded, mixed, mastered and ready to go. No release dates and release info are settled yet, but expect these details to be announced sometime during January 2008. Once again artwork wizard Mattias Norén was hired to do the artwork for the booklet and cover. The album was produced by Pontus Lindmark and recorded at Roastinghouse Studios."

Edited by AwakeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...