Jump to content

Recommended Posts

NOVI SECRET SPHERE!!!

 

Secret Sphere - Sweet Blood Theory [2008]

 

01. Evil or Divine

02. Stranger In Black

03. From a Dream to a Nightmare

04. Bring On

05. The Shadows of the Room of Pleasure

06. Welcome to the Circus

07. The Butterfly Dance

08. Sweet Blood Theory

09. Feed My Fire

10. All These Words

11. Vampire's Kiss

12. The Day at the End of the World

 

 

http://rapidshare.com/files/128218414/sssb...ru_by_Sonic.rar

 

www.mediaportal.ru

 

ja sad skidam a javljam kasnije utiske. ocekujem samo najbolje od njih. kad vec nismo mogli da ih gledamo na castle-u, da bar ovako uzivamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam savim slučajno otkrih izvanredan bend iz Turske, progressive sa power elementima, zovu se NEOMA, a evo i nekih adresa

 

SAJT

 

MySpace

 

Posebno je zanimljivo to što su ovi momci tako reći klinci! Najstariji u bendu je 85. godište, a najmlađi 89. god !!!!

 

Obratite pažnju na pesmu "Never Surrender" ... i sam Dream Theater bi se postideo sa onim što su ovi momci razvalili!!!!

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeff loomis solo album

 

[ Genre: Metal ][ Encoder: LAME ]

[ Type: Album ][ Quality: VBR/44,1/Joint-Stereo]

[ Songs: 10 ][ Grabber: Audiograbber ]

[ Rls Date: 10-07-2008 ][ Source: CDDA ]

[ Company: Centurymedia ][ Size: 87.3 MB ]

[ Cat Nr: n/a ][ Length: 54:01 min ]

 

 

01.Shouting Fire at A Funeral 04:54

02.Opulent Maelstrom 06:08

03.Jato Unit 04:42

04.Azure Haze 05:00

05.Cashmere Shiv 06:17

06.Race Against Disaster 06:13

07.Sacristy 04:50

08.Devil Theory 06:16

09.Miles of Machines 05:45

10.Departure 03:56

 

http://rapidshare.com/files/128740051/Jeff...QTXMp3.rar.html

 

PassWord: toymachine4all

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče sam savim slučajno otkrih izvanredan bend iz Turske, progressive sa power elementima, zovu se NEOMA, a evo i nekih adresa

 

SAJT

 

MySpace

 

Posebno je zanimljivo to što su ovi momci tako reći klinci! Najstariji u bendu je 85. godište, a najmlađi 89. god !!!!

 

Obratite pažnju na pesmu "Never Surrender" ... i sam Dream Theater bi se postideo sa onim što su ovi momci razvalili!!!!

 

 

Neoma je zaista fenomelna... jedino previse lice na DT.

 

Never Surrender in studio:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E aj jel moze neko u jednom kratkom postu da mi spomene jer ima ovde nesto novo vredno pomena (A da nije Lakijev Heaven Rain koji mi ortakinja vec nahvalila samo tako, stoga ocekujem promo CD od Apeirona :mrgreen: ) mrzi me da gledam 10 propustenih strana, a nisam dolazio na sajt zbog kolicine genijalnih likova na sajtu (ne odnosi se na posetioce ove teme :rolleyes: )

 

P.S. Da znam proseravam se za sve pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Italijanski power Arthemis. Prepoznacete mnoge uticaje, ali band je ipak dovoljno originalan. Nisam cuo prvi album, ali ostala 3 su vrlo dobra, ima povremenih upliva progressive i neoclassical metala, vokal izvlaci jezive visine.

 

Cheshki Nemesis, takodje power, nekoliko demosa i 1 album, pevac zvuci malo kao Japanac, ali poprilicno je dobar, kao i muzicari iza njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gore sam pomenuo češki bend Nemesis. Slušam Symphonity - Voice from the silence (2008) u kome peva Olaf Hayer (Luca Turilli, Fairyland, Dionysus, Magic Kingdom...), prošetam do njihovog sajta i saznam da je Symphonity novo ime za Nemesis. Posle 5 godina izašao novi, drugi po redu album. Sve je deja vu, ali lepo za slusanje. Simfonični power, najviše mi liči na Stratovarius. Zadnja stvar (zapravo hidden traka) mi je bila užasno poznata, ali razbih glavu :udri: kako bih se setio ko je izvodi u originalu. Ne znam zašto mi pade na pamet da je Nina Hagen :icon_question: Ispostavilo se da je njena zemljakinja Nena-pop diva koja je (hvala Wikipediji) rođena u Hagen-u. Eto kako me sopstveni mozak obmanjuje. Stvar se zove Irgendwie, Irgendwo, Irgenwann. Olaf je peva čas na maternjem mu nemačkom, a čas na engleskom, kao što je uradila Nena u duetu sa Kim Wilde u remake-u sopstvenog hita, pod nazivom Anyplace Anywhere Anytime - domaći zadatak obavljen. Cool je stvar, power-gothic ili šta već (neke delove izgleda peva Andy Deris ?????)

Share this post


Link to post
Share on other sites

o, da,moracu to da nabavim. secam se da mi se prvi nemesis jako svidjao. taj mi je stilski licio na angru najvise.

Nabavi obavezno. Zaista, i ovaj album podseca na Angru, u nekim delovima i previse ;) Kako pesme odmicu, sve vise se primecuje uticaj bendova kao sto su Stratovarius, Sonata Arctica, noviji Helloween, Nightwish, pa cak i Malmsteen. Bolji je produkcijski od prvog, progresivniji, pevac je malo iskusniji (mada je i prvi bio dobar), to je to. Izgleda da im Andy Deris ipak nije bio gostujuci vokal :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam i zaboravio, jutros me ortak podsetio, pre nekog vremena, mozda cak i celih godinu dana nesto smo ja i on pricali koje pesme bi zvucale extra da ih neki metal bend obradi, i neko od nas, ne secam se ko je predlozio 'anyplace, anywhere'... ja sam i zaboravio na to dok mu jutros nisam pricao da je Symphonity obradio tu stvar i da zvuci super, i onda me on podsetio na to (ja se i ne secam toga al on se seca :mrgreen: ) ... Eto koliko metalci slicno razmisljaju ;) ali extra je obrada slusam vec 45minuta na repeat :meshuggah::opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...