Jump to content

Recommended Posts

Iako baš nemam puno vremena za nove stvari ovako:

Astral Doors i Dream Evil su solidni i svaki je premašio makar poslednji album. Aspera obećava, onako prosek ali slušaće se još. Orphan Land je smešno ocenjivati posle jednog slušanja. A sad Gamma Ray... Još samo Royal Hunt da procuri!

 

Pih, taman kad sam pomislio da je 2010. krenula kilovo vidi ti sad sve ovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nešto ne radujem toliko novom Huntu, imam osećaj da će da ga ukake pošteno...

 

 

 

You're not alone on that one, sis! 

 

Meni se pak ovi Astralci i Drimivlovi ič ne slušaju, i jedni i drugi mnooogo dejavu zvuče (a čuh ih po 2 puta već) ... No, slušaće se, valjda...

 

Od Orphaned Land sam odavno digo ruke, ne razumem se ja u to uopšte (ali zato spremam 2 prog kult dragulja za temu, he he)

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Uh neprestajem da slusam Aspera - Ripples (2010) znaci stvarno dobar prvenac.....moze se poznati prizvuk PoS-a i SyX-a,lik stvarno dobro skida i Russela i Daniel-a......obavezno stivo!  :rockdevil:

Edited by AwakeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se pak ovi Astralci i Drimivlovi ič ne slušaju, i jedni i drugi mnooogo dejavu zvuče (a čuh ih po 2 puta već) ...

Jeste dejavu, ali ova Astral Doorsova Testament of Rock je udarac u postojanje metala tradicionalnog, hitcina za 10. Kad ljudi znaju napraviti refren, znaju. I eto razlike izmedju njih i 209809809 metal bendova danasnjice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste dejavu, ali ova Astral Doorsova Testament of Rock je udarac u postojanje metala tradicionalnog, hitcina za 10. Kad ljudi znaju napraviti refren, znaju. I eto razlike izmedju njih i 209809809 metal bendova danasnjice.

Ma dakako, jasno je to meni, samo trenutno nisam u AD i DE fazonu. Kad su se i jedni i drugi pojavili, bil su pravo osveženje za scenu, svako na svoji način. Međutim, maalo me smorilo to što iz albuma u album idu više-manje istom stazom. Metastazom  :meshuggah:

 

 

A i ja prosto worshipujem bendove koji su ništa toliko posebno, ali znaju napraviti refren. Evo jednog prostog i glupog primera - Altaria - Divinity. Prosto ko pasulj a simpa refreni na sve strane. Čak i na novoj ima par refrena vrednih slušanja!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...