Jump to content

Recommended Posts

Dobra pesma, mada meni ovo nema neke veze ni sa Devijem ni sa Stevom osim što su svi kao prog. Meni ovo mnogo više catchy i pop u odnosu na Devina, fluidnije, lakše za slušanje i nekako pozitivnije, a u odnosu na Stevu mnogo modernije i metalskije producirano, nema tu neku vintage prefinjenost i toplinu. Najviše me iskreno podseća na noviji Haken tj. one njihove izlete u više poppy varijante. Nisam slušao ranije radove ovog baje, moraću da obrnem jer mi je ovo skroz kul. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedina slicnost je sto su prog likovi koji su pozati po tome da "sve sami rade." samo sto Mike jos vise sve sam radi, svira i bubanj, sve instrumente, peva i sve producira. Jedino omot ne slika. 

A sav materijal je u slicnom fazonu, malo saljivi tekstovi ali ipak sa nekom poentom, poukom (neka They Might Be Giants skola, recimo), i sjajna prog muzika koja balansira izmedju catchiness i zajebane svirke jako uspesno. A i naravno prelude vokalne sposobnosti

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

This Conversation is Over je fenomenalna

"But Mostly Metal" zvuči onako kako bi Devin zvučao da i dalje ima smisao za humor

6 hours ago, azal said:

Radomir isto voli tu pesmu a ne voli prog 😄


može prog, al ne progeri  :haha:
nešto kao death metal vs Human

Edited by kuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobar je ovaj Lör, ispunjava mi void dok čekam novi Wuthering Heights, sa svojim miksom muških power riffova i folky deonica.

Preporuka za album iz 2017., "In Forgotten Sleep", meni i bolji nego EP ovaj novi

Realno je predugačak za svoje dobro, ali ima svašta dobro da se probere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne znam jel bilo, al mi je ovo bas leglo. Australijski prog - nesto kao mudniji Haken + growl tu i tamo. 

Vokal je svakako bolji od svih prog izdanja u poslednjih par godina koje sam slusao. I svedenije je tehnicko izdrkavanje.

I kapiram da je dobar fix za ove kojima nije lego novi Calligula's Horse (kao sto nije ni meni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...