Jump to content

Novi početak - komentari


Baal

Recommended Posts

Odlicno je sve, ne bih ja tu nista menjao...sem eventualno da se iskljuce notifikacije za lajkovane postove (ali da se ostave za quote) koga zabole za to, nebitna stvar a smara. Sve ostalo valja. Miloje, odlican posao, ne opterecuj se milionima zahteva i kukumakanjima, pogotovo ako dolaze sa severa zemlje, od kojekakvih lalosa iz naprimer Zitista.

14 minutes ago, Baal said:

Otprilike :D

Nemoj brisati Prokopija, to jedini lazni nalog koji sam ikada imao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih samo da pitam da li ovaj Peking (pozadina na dobrodošlici) ima neke veze sa kupovinom Kineza RTB Bora?

Mislim jbg ako je ovo neki pretežno muzički orijentisan forum (ili bi barem trebao biti), moglo je nešto makar približno što iole asocira na isti:)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, postoji neki bug prilikom logovanja, evo treci put resetujem password da bih mogao da se ulogujem.

 

Problem je da mi izbacuje poruku da Display Name ne postoji, iako vrlo dobro znam sta kucam i password svaki put tacan (1password pa se ne zajebavam sa kucanjem). 

Jedini nacin da se ulogujem je da idem na forgot password, preko email linka da resetujem password i onda uloguje. Remember me isto ne funkcionise kako treba (makar u mom slucaju). 

Probao sam sve browsere (Chrome, Firefox, Safari na MBP 2017 macOS Mojave) i isti je problem uvek. Login POST request je uredan, sve prosledjuje kako treba, headeri uredni, cache obrisan, application cache itd.

 

Kontam da je neki problem prilikom migracije baze, ili mozda ne prepoznaje Display Name sa kombinacijama capital slova itd. Probao sam i email umesto Display Name, ali isti problem.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Bitwarden je sranje, 1password je majka)

@ShinigаmY da li si probao da setuješ neki random laki password i da probaš u incognito da se loguješ nakon toga? Vidim da si jedino ti pokušavao reset passworda, a u bazi je sve u redu.

Ja sam probao i meni samo kaže da je password pogrešan:

mYdwJmR.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čudno je da se pojavljuje samo u Operi, mada i Operu generalno ne bi trebalo koristiti pošto je prodata Kinezima (Vivaldi je zapravo kao i stara Opera sam na Chromium engineu). Svakako ću istražiti

 

@Havočka menjam posle, u međuvremenu video sam da je disable-ovana opcija za logovanje mailom, tako da sam je uključio i možete i mailom da se prijavite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

valjalo bi namestiti kad se u unread content klikne na topik, da se otvara od prvog nepročitanog posta, a ne od prvog na topiku. sačekaću da vidim da li će se isto desiti nakon sledećih postova, sad kad sam već otvorio te teme.

sa druge strane, kada se u all content klikne na topik, šalje na poslednji napisan post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...