Jump to content

Novi početak - komentari


Baal

Recommended Posts

3 hours ago, Baal said:

Ako primetite da su reklame negde sem na vrhu stranice, javite da pogledam.

Koja ironija:haha:

Screenshot_20190114-130310_zpsit1zordb.j

Btw. Meni ne smeta. Klikćem i ostajem po minut u novom tabu (pa onda reda radi na jos pokoji linak) . Ovo je neko trebalo odavno d uradi uzgred... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

22 minutes ago, Demon Seed said:

Jesu

 

STIGLI ADOVI NEK JE SREĆNO DOMAĆINE

 

Pitanje je koliko košta da platimo da i' ne gledamo

 

Postojanje subscribed i nesubscribed članova će jako pomoći u prilivu novih članova na vaskrsli forum :da:

Sjajna ideja, samo mi smrdi na to da će bude realizacija na nivou prosečnog metal koncerta u Beogradu. Tj. prijavi se da attenduje 300, dođe 50

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće samo na vrhu, samo da uhvatim vremena da sredim.

Ne mogu da vas nateram da ih gledate i klikćete, pa ako ne želite da ih gledate stavite uBlock Origin. Sve je na dobrovoljnoj bazi.

Možda i nije loša ideja @Demon da napravimo posebnu grupu koja neće videti reklame ako donira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo pozdrav za sve i srećna nova godina.

Jedno pitanje... Rekao sam bratu da se registruje na forum da ne bi ulazio preko mog naloga, jer mi je lakše kad uđem na neku temu da gledam na ono first unread post. Registrovao se ali ne vidi pola tema na forumu. Rekao sam mu da ostavi par postova, pa će možda onda da vidi sve, ali jedino može da nešto da napiše na temi sa koncertima, nigde više, uopšte nema ovaj prozor gde može da kuca i postavi nešto. Koji mu je đavo (mislim na forum, ne na brata)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

45 minutes ago, Miilos said:

Prvo pozdrav za sve i srećna nova godina.

Jedno pitanje... Rekao sam bratu da se registruje na forum da ne bi ulazio preko mog naloga, jer mi je lakše kad uđem na neku temu da gledam na ono first unread post. Registrovao se ali ne vidi pola tema na forumu. Rekao sam mu da ostavi par postova, pa će možda onda da vidi sve, ali jedino može da nešto da napiše na temi sa koncertima, nigde više, uopšte nema ovaj prozor gde može da kuca i postavi nešto. Koji mu je đavo (mislim na forum, ne na brata)?

Neka proba sada, sređen bag.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...