Jump to content

Novi početak - komentari


Baal

Recommended Posts

36 minutes ago, Underkuruz said:

treba da ih vidiš i da klikćeš, podržavamo rad servera
makar ugasi na kratko, klikni tri-četiri reklame, pa ga opet uključi

Talvara prešao na našu stranu, kako i dolikuje

Не треба. Они који су их имплементирали су највише кукали када је први пут умирао форум  и кад је Гардијан увео рекламе. Не мењам своје ставове, чак ни кад су набоље. Талвијево набоље јер је скренуо удесно, са друге стране, поздрављам.

Ово није форум за доношење пара но уметност, институција, као рецимо свирач пикола у симфонијском оркестру. Нема пара, али је поштован и вољен и добиће националну пензију.

Приметих, кад сам хтео ово да додам, да је време за едит поста прекратко, било би корисно то изменити, ставити макар пола сата.

Аха, мрџују се. До јаја. :):)

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

i zato je mučeni forum radio onako kako je radio, pa bi bilo dobro da sad funkcioniše nesmetano
Baal će da kaže da li se žalio ili ne, ali je uradio nešto što nije niko od nas ostalih, tako da ne vidim zašto mu ne bismo pomogli u održavanju

a što se tiče editovanja, treba da se produži vreme i treba da se uvede da post može da se edituje posle mrdžovanja
pre sam to stalno koristio kad mi istekne vreme za edit, pošto se dugme pojavljivalo ponovo kad se spoje postovi, ali sad toga više nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Са друге стране, ове рекламе (отворих у незаштићеном браузеру) су подношљивије, врте на дну. Оно прво је било на свака три поста. Нисам поменуо имена, жалили су се апсолутно сви, било чак и мигрирања, прављења новог форума и то. :):):)

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da nekima jako teško pada što sam preuzeo forum, ali eto, mogu da naprave svoj alternativni ako im ne odgovara. default_icon_smile.png

 

...pošto se priča nešto što apsolutno ne odgovara istini.

 

Reklame će biti samo u headeru i footeru kada se bude sredilo stanje. Trenutno vremena bez.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мене ме занима зашто нема оних реклама типа , маторка на 2 км од тебе чека на твој позив, кликни и упознај одма 20 клинки спремних за сношај већ данас итд. То би рецимо радо кликто а не ово као упиши интернет академију, купујте у лидлу и те глупости. То је бре досадно.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni iskocio za feis...i onako sam sceo da ga pripalim i poserem se po Mahabharati Aliu i Avkvafini

Nekad bre bilo normalno Ricard Gir, Bred Pit, Son Pen, Meg Raian, Dzoni Dep...krenuo neki talas nakaradnih imena, od Holivuda do samoproklamovanih spasilaca metala

Zlatno doba e feik

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...