Jump to content

Novi početak - komentari


Baal

Recommended Posts

Bolje stavi na ignore tu industriu, dje edan posteni Leonardo plavusa gulindza 300 godina i na samilost dobie oskara...a neki tamo crnac se poavi niodakle, par ulogica i odma priznanja...u svetlu ovog kvazi terora u Americi od strane Trampa

Ukljuci mozak, iskljuci Netfliks

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 1/28/2019 at 9:34 PM, Сале said:

Мене ме занима зашто нема оних реклама типа , маторка на 2 км од тебе чека на твој позив, кликни и упознај одма 20 клинки спремних за сношај већ данас итд. То би рецимо радо кликто а не ово као упиши интернет академију, купујте у лидлу и те глупости. То је бре досадно. 

Zato što su adovi personalizovani, ja sam klikto skoro neke gadosti i počelo mi izlazi među adovima ''upoznajte na našoj platformi zrelu damu za diskretna druženja'', al' nisam dovoljno često klikto i sad nema jbg

On 1/28/2019 at 9:49 PM, obsessed by cruelty said:

e ako ti za tetke trebaju oglasi... :D

Tetke volu diskreciju brt!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da su čiste brt.

 

 

Netflix samo Dark koji je skoro završeno snimanje druge sezone i hajphaaajphajphajp

 

Netflix štanc mašina je za konzumente masovne kulture, ali nije gore od IDJ portala za konzumente srbijanizovane masovne kulture, turbo trep folka - onaj osećaj kad svi mi koji smo glupi čak i za masovnu kulturu pa mora ti se namaže ramunika preko autotunea i trep matre da bi mogo i ti da se veseliš ko čoek. Što je najgore ta ekipa je otkrila i eksere i opet ne pomaže da se progleda sas treće oko, nego misle rakiještina, popiju po 13 komada pa posle crni đavo kriv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona što ima devojku i ona je Ivana ima višestruko kulturni a i zabavni značaj nego sve što se ikad prikazalo na IDJu

 

Kaduključim autotjun...

ja nisam čovek puno intelEgentan

nemožese za mene reći da sam pametan i lijep

ali ipak je za mene ČUO i onaj GLUVI

na ulici mi kaže COBY ESI TI RADIO TRAKU

i onaj koji je slijep...

 

ja imam fantastične

glasovne

mogućnosti

Edited by Demon Seed
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni se čini da i kad se prebacujem sa teme na temu u okviru jednog podforuma, klikom na naziv sledeće nepročitane u donjem desnom uglu, baca na poslednji post na toj temi, a ne na prvi nepročitani

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...