Jump to content

Novi početak - komentari


Baal

Recommended Posts

On 6/10/2019 at 4:44 PM, Kumodraski Vo said:

Simone dabogda nikad ne prestao da spamujes <3

mozdfa kad nekad zavrsi fax

eventualno

pa ne bude imao ispitne rokove da trosi na yumetalu

:mhihi:

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostaću na mom faxu još godinu-dve, stvarno je prelep a nisam ga dovoljno gledao, dam malo razliku neku i još jedan diplomski se poigram i iam diplome sa oba smera

Onda može muzička akademija i filozofija zajedno, da biram koj mi se dan gde ide na predavanja, blizu su mi a nije frka da se to isprati, samo nmg instrumentalne smerove se cimam nego će biti neka teorija, kompozicija, dirigovanje ili (nikako etno)muzikologija. Mada je ovaj poslednji smer za mraviće arhivatore a ne za arhiteTke kosmičke, otpada, to ćemo u slobodno vreme.

 

I ima da se nakotim jako da honkujemo svi po avlije i čaršije :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Kumodraski Vo said:

Simone upisi posle jos jedan faks!

Nemoj, ne budi ja

Samo streb i redovni rokovi, vi vikend studenti kush.

Btw kakvi ste spameri, trea da pocistim ovo na random, al me mrzi ovako sa mobilnog

Ali kasnije

Edited by Zen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi nam ga repliciro, ko pisne, govno stisne :haha:

''Nemam za šta da banujem pa hajde da se kurčim malo''

Uspešna privatizacija, nema šta.

 

Biti banovan sa yumetala obolelog od grammar fašizma (bar da prepoznaješ polupismenost kako treba, nego slabo, pa si uzeo iobaraspeak kao zicer) u pristojno-građanstvo-pije-kafu-na-twitteru stilu, poštenom artificijelnom identitetu može biti samo čast.

Drugo, s obzirom koliko se furaš na nekakve principe i kriterijume, a koliko ne umeš da ih primeniš podjednako na sve članove, biće mi zadovoljstvo da baš ja budem slikoviti primer tog nebuloznog dejstvovanja.

 

 

Tako da knock yourself out brt, nadam se da će nucleusi accumbensi da se preplave dopaminom kako tebi, tako i dokonim pristojnim građanima koji te lože kako si na pravom putu vođenja foruma, jer im je dosadno ili su napeti sami sa sobom pa ih živcira i šta treba i šta ne treba. :D

 

Živi bili i nastavili dalje, ja sam beyond concerned :haha:

Jedno je sigurno, tih 5 postova dnevno koji se dešavaju van Sporta će od sad biti fini i gramatički ispravni xD

 

That’s all, folks

 

Zajebah se pa napisah ontopic post, al' ti ga tretiraj kao spam, ionako ne ubiraš šta ti se priča :blek:

P.S.

 

VUDUN --- ADMIR

SRETA --- KOMADANT NA MODERATORI

  • Like 3
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Živ je forum, umro nije... :haha:

Baš mi drago da ovo pročitam. Uputila sam neku omladinu na YUM, pa se registrovah i ja posle hiljadu godina da vidim kakvo je sad stanje  i gde sam ih poslala. :haha: 

Je li to palo neko brisanje članova? Ne rade mi stari kredencijali... ili sam ih ja zaboravila, omatorilo se.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...