Jump to content

Grafvitnir


Сале

Recommended Posts

После овог новог албума мислим да је крајње време да овај култни швеђани добију своју засебну тему а не да се вести о њима развлаче по бм новитетима и бм дискусијама.
Мислим да нема много људи који нису упознати са оним што ови људи раде (и то раде брутално добро). Шведски блек али не мелодичан и напуцан као dark funeral, naglfar, watain већ више сиров и мрачан нешто можда као craft мада је овај бенд за мене крајње уникатан. Ко ово није слушао под хитно нека исправи јер ово спада у обавезну лектиру за све блекере. Јес да немају нешто пуно радног стажа али мислим да су својим досадашњим радом и са 6 албума ушли у анале црнога метала.

Овде бих споменуо последњи албум (који је и најсвежији) који убива колко је добар и иде утабаном стазом својих претходника а посебно keys to the mysteries beyond. Држе се свог стила што је добро и не експериментишу са неким новим стиловима и клавијатурама. Пошто ме је и прошли одушевиоа овај је само његов наставак и ја сам потпуно задовољан новим албумом а отприлике сам и очекивао овако нешто. И супер што су убацили онај инструментал да мало паузирају олују бласфемије. Једина замерка је што је можда могао да буде мало дужи.
Не знам за вас али мени је овај албум лего ко сисата готичарка после после 15 дана целибата. :wub:
 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па реално, шта данас може бити оригинално а да није рађено по шаблонима старијих бендова и албума?!
Али ово што ови људи свирају мени је тотално ок у мору досадних и експериманталних бендова. Вероватно што ми је пријемчивији тај олдскул звук у односу на ове "нове" стилове.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Нови албум. Одличан као и претходници. По мени, бм баш какав треба да буде. Сиров и жесток, без експериментисања и просеравања.
И доста више приче. Пушћајте ово и отпањите до максимума потенциометар да поцрка комшилук. Бар сам ја тако урадио :red:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...