Jump to content

Moon Tooth


azal

Recommended Posts

da zapocnemo temu za bend koji je izdao album godine :)

Bend sa Long Islanda, kazu da im je zanr "agressive progressive" sto je dosta precizno. 

evo ga jedan sjajan playthrough sa proslog albuma da zapocne temu pa da prebacim i neke postove sa dukatlije ovde. 

 

singlici sa novog albuma

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

vrlo moguce i jako realno :D 

inace, sinoc sam premotao onaj post-refren u Motionless in Sky jedno 20 puta. 

kad peva "old blood in new veins, it's sick if it stays, where it no longer lives"

koliko je ubio taj ceo deo mamicu mu jebem. I onda outro solaza savrseno uleti. 

svakog dana ima novu omiljenu stvar. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 hours ago, azal said:

nesto gledam, izgleda da ne postoji ta opcija vise da se prebaci. sisaj ga bale 

Postoji, nego sam ti možda ukinuo privilegije ono veče kad si mnogo smarao o craft pivu.

I CAAAAN'T FIND THE ECHOOOOO

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Musketeers" zvuci muzicki kao da je neka pesma sa Torche - Meanderthal, bas mi skoro identican vajb. 

On 4/20/2019 at 9:33 AM, Baal said:

Postoji, nego sam ti možda ukinuo privilegije ono veče kad si mnogo smarao o craft pivu.

I CAAAAN'T FIND THE ECHOOOOO

Ako je tako onda treba banovati Gojka sa foruma zauvek. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 hours ago, Face Of Melinda said:

Preslusala par stvari sto ste kacili... vokal mi za sada ide na klinac... cekacu da se naspavam pa da poslusam ovu bratiju...

Meni je strašno išao na ganglije na početku (prethodni album i dalje ne mogu da svarim), ali na novom je poboljšao pevanje i posle ga ni ne primećuješ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Baal said:

Meni je strašno išao na ganglije na početku (prethodni album i dalje ne mogu da svarim), ali na novom je poboljšao pevanje i posle ga ni ne primećuješ.

Baš tako. Prvi album je meni više interesantan sa aspekta potencijala nego konkretnog proizvoda, nekakav nebrušeni talenat. Ovaj album je mnogo zreliji u svakom pogledu, posebno po pitanju vokala. Kao što rekoh, mislim da nas od ove ekipe tek očekuju lude stvari, Crux je korak u pravom smeru al još uvek nije to prava bomba.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...