Jump to content
Sign in to follow this  
Srbin Hamza

Kritička društvena teorija

Recommended Posts

Da da, njima da ostane za romantičan obilazak grada

Vole komunjare tuđe pa to ti je

delovi Cambridge Analytica projekta, šta lajkaju određeni psiho-demografski profili

pitanje je koliko je ovo precizno, realno zrelo je za sprdnju

spacer.png

spacer.png

Dimona je jednim de facto banom, a u stvari mučkim opresorskim metodama, tako da taj ban ne upadne narodu YuMetala u oči, oteralo neko tamo trenje. Vidi se da se skupljaju cues od Vođe - obećaš permabanove svima, a iza kulisa tiho sankcionišeš samo nepodobne. Jer najtiši je krik od uvrtanja jaja. Ah!! Ne davimo Yumetal!

Stoga Dimon uživa u mirovini, postali smo viši prijatelji.

Haha krenuh da pišem bajagi da odbranim Batu od klevete, pa shvatih da je i on veliki pobornik opisanih metoda :haha:

Stari je on viši prijatelj, koji me je nebrojeno puta svojim pucnjevima levim klikom flac cannona u pravcu suštine naterao da dodatno fokusiram i rafinišem svoju političko-ekonomsku a i drugu misao.

Lep pozdrav! 😘

šta, ne kontam

ko je diro Dimona

ja mislio da si pobego na neko letovanje

ša se dešava

GINI koeficijent nejednakosti (0 nepostojeća, 100 najveća nejednakost)

1973.

SFRJ 34, Nemačka 38, SAD 36

2018.

Srbija 38, Nemačka 29, SAD 41

Realno, očekivao sam dramatičniju razliku, ono ispade Vučić doprineo nejednakosti bukvalno ništa

"Кada koristim reč", rekao je Hampti Dampti, prilično omalovažavajućim tonom,"ona znači upravo ono što sam odabrao da znači - ni više ni manje."—"Pitanje je", rekla je Alisa, "možeš li učiniti da reči znače toliko mnogo različitih stvari."—"Pitanje je", rekao je Hampti Dampti, "ko će biti gospodar - to je sve."

spacer.png

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...