Jump to content

Im a norwegian in Serbia all of july and i dont have shit to do


Recommended Posts

ko pa pada na batina ludila, zajebavamo se

i'd personally avoid those places, no chicks, always talking about the first album of any band being the best, and worst of all, they actually DO wear camo pants almost all the time.
better go to some turbo folk club, girls here love foreigners (their boyfrends surprisingly do not, but hey, YOLO) 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, obsessed by cruelty said:



i'd personally avoid those places, no chicks, always talking about the first album of any band being the best

And how stupid are open minded bands, also bashing faggots, kill the posers and shit..

So come to party:blek:

5 hours ago, obsessed by cruelty said:

you said it yourself, Serbia is a shithole for metal, so why not recommend some great food?

A to ovde stvarno manjka.. pa jbt na svakom ćošku može da nadje dobru klopu. Baš je lik došao na jebeni Yum da pita gde i šta da jede..:mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Demon Seed said:

 

  Hide contents

Have you ever razmišljala od tome da te je fiktivni Norvežanin istrolovao da iziđeš iz forumske neaktivnosti i na engleskom isprozivaš sve ljude na forumu kako padaju na trolovanje?

Ovo je fantastično :haha::haha::haha:

 

Nije stvar više fiktivnog Norvežanina, stvar je toga da je uspelo da zađe na temu fiktivnog Norvežanina.

Nekada su se bre ta sranja stekla u korenu, mnogo pustilo korenje u pičku materinu. Blejim tu i tamo, retko bih šta rekla ali bih tu i tamo šta i pročitala, a onda shvatim da više nema šta da se pročita.

Hajde što nema muzike, nema ni kvalitetnog zezanja, pa su čak i prepucavanje i pljuvačina otišli dođavola.

Da l' je jebeno realno da svi kolektivno trpite nešto? Bukvalno se dešava sve kontra tome što propagirate, pred nosem, vašom krivicom.

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veze nema priča, uvek bilo isto, nikad se nije seklo u korenu, nego tek kad ode u kurac, kao što smo videli sa Kjoom, Rogozubom, Hefestom, Razbijaćem, pa i sa Batom par puta, a i ako smatraš da ne od njega, onda se sa njim može dosta naučiti, jebeno je dobra patkica.

Dakle sad samo ima manje ljudi, ako imaš zamerku, izvoli kreiraj neki sadržaj neki osim rentovanja kako je sve u kurcu :P

Što se mene tiče muzike ne manjka, doduše jer je bm podforum relativno aktivan, naročito noviteti, a ja ih ionako sporadično slušam pa uvek ima xD

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

39 minutes ago, Havočka said:

Nije stvar više fiktivnog Norvežanina, stvar je toga da je uspelo da zađe na temu fiktivnog Norvežanina.

Nekada su se bre ta sranja stekla u korenu, mnogo pustilo korenje u pičku materinu. Blejim tu i tamo, retko bih šta rekla ali bih tu i tamo šta i pročitala, a onda shvatim da više nema šta da se pročita.

Hajde što nema muzike, nema ni kvalitetnog zezanja, pa su čak i prepucavanje i pljuvačina otišli dođavola.

Da l' je jebeno realno da svi kolektivno trpite nešto? Bukvalno se dešava sve kontra tome što propagirate, pred nosem, vašom krivicom.

spacer.png

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 5/25/2019 at 10:08 PM, Demon Seed said:

Mali Niš, UGH!

A čekajte ljudi, što ga neko od vas ne pozove na pivo, kakvi ste to domaćini? Viš da je napisao da je dokon, glupo čoveku bilo da napiše ''neam s kim da izblejim''... Ono ae i ja ga sad namračih ovde će se smori kad prekopira u translator...

Ucinilo mi se da sam opet video Feniksa da se muva ovuda :pivopije:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

16 hours ago, Demon Seed said:

Ja tek sad uvideo ironiju postavljanja ovog pitanja Srbima :haha:  :haha:

Ja uviđam ironiju u tome da srbi koji su ovde sve vreme pričaju o tome kako je sve sranje i kako stanje u srbiji ne godi nikome dozvoljavaju taj isti bulšit a mogu da biraju barem u ovom minornom slučaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, Havočka said:

taj isti bulšit

Ključni elemenat... Da bi forumsku sprdačinu i Batino štrumpfovanje izjednačila sa vaskolikim sranjem u državi, neophodno je drastično dramatizovati i uvećati tu sprdačinu, štrumpfovanje, stepen štetnosti njihovog uticaja na forum, a ta dramatizacija, uz mitološku idealizaciju the olden golden days of Yum je tvoj interni proces koji se događa on your end of server-client razmena sa yumom, sestro, leba mi :D

 

Viš kako si nehotice nabola jedan od koncepata novog DsO, zavukla nam ideju o vaskrsenju starog dobrog foruma, utemeljenu na mitu o starom dobrom savršenom forumu koji u tom obliku nikad nije ni postojao. Ki neki otac nacije u povoju :bigblue:

 

 

Inače apstraktum nasilja vodi u politička razmišljanja, a apstraktum smrti u religijska, spasa nema od ljudskoga stanja :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Srbin Hamza said:

Dan Mladosti se slavi na stadionu JNA, Srbine

i kad štafeta ponovo krene ka brdu to će biti treptaj u univerzumu

bliži se dan kad će razne Havočke naučiti šta znači biti pionir

i Štrumpf

 

Ne slavi se na JNA, iz kog razloga ga tvoji mentalni drugovi slave u Kumrovecu

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Srbin Hamza said:

šta u stvari priča ova što je pikila u pelene kad sam ja mešo malter za temelje foruma?

Curice, ja sam tvoj Bog. Ja sam svetla budućnost. Tek trebaš dostići moj nivo.

Smrt Havočkizmu, sloboda Yumetalu.

Ti bi, gospodine, morao da porazmisliš o tome kako ti je bilo dovoljno da ti pre xy godina neki artificijelni onlajn identitet da sve po spisku da dođeš do tog stanja beznađa u kojem provodiš trećinu svog budnog vremena zasipajući neki forum imaginarnim šiptarizmom, isključivo da bi ljuljao kavez

Nikakav Bog

Pre labilni politikolog koji pati zbog nedorečenosti u svom neposrednom okruženju

Mogu da uočim zašto, ne mogu zdravorazumski da opravdam

2 hours ago, Demon Seed said:

Stepen štetnosti njihovog uticaja na forum

Finu paralelu mogu da povučem sa AV i RTSom, kad god ga jebeno uključiš, tu je

Pre ili kasnije prestaješ da ga uključuješ ili odeš u kurac zajedno sa onih 25% glasača

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...