Jump to content

Im a norwegian in Serbia all of july and i dont have shit to do


Recommended Posts

Odavno oni opevaju tu želju za second coming of what never was

 

You give it to brothers and sisters

The remains of the Oath

Vague echoes of a day of midnight

The advent of that which never was

Idila na yumetalu

 

Mljeh kako je odvratan line spacing na novoj verziji foruma

Just now, Havočka said:

O kom mitu o dobrom starom DsO onda pričamo? Gubim nit očigledno :D

Takođe, iz svega priloženog se da primetiti da ti hraniš trola u nadprosečnoj količini te me takva odluka ne čudi :D

Nigde nisam reko da je mit o starom DsO, nego da DsO redovno opevaju koncept mitske pseudoistorije kao temelja za ideju nekakvog vaskrsenja, al' ne moze ustati iz groba yumetal koji nit je umro, nit je nekad bio tako bajan kao što si opisala, to je analogija o kojoj sam pricao

Share this post


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, Havočka said:

Ti bi, gospodine, morao da porazmisliš o tome kako ti je bilo dovoljno da ti pre xy godina neki artificijelni onlajn identitet da sve po spisku da dođeš do tog stanja beznađa u kojem provodiš trećinu svog budnog vremena zasipajući neki forum imaginarnim šiptarizmom, isključivo da bi ljuljao kavez

Nisam siguran da uopšte kontam šta hoćeš reći, da sam postao Šiptar zbog nekoga sa Yumetala?

Dal si realna, jel misliš da ono kao čim se izlogujem počnem da slavim kralja Aleksandra kako je prepametno preveo ljude preko Prokletija i izgubio 130.000 glava? Pevam ode caru Dušanu Govnomanjiću ili šta? 

Pazi, ako ti to veruješ sad se pitam veruju li ostali haha

 

4 minutes ago, Havočka said:

Šta znam, meni je bilo lepo

Upoznah fine ljude, naučih dosta svega o svačemu, probudih razna interesovanja

Ne mogu da se složim sa tobom

aman kad ti je bilo lepo? Ja sam ovde od 2002. godine, jel znaš koji dinosaurusi su hodali ovuda, Teša bio mali bre

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Srbin Hamza said:

Dal si realna, jel misliš da ono kao čim se izlogujem počnem da slavim kralja Aleksandra kako je prepametno preveo ljude preko Prokletija i izgubio 130.000 glava? Pevam ode caru Dušanu Govnomanjiću ili šta? 

aman kad ti je bilo lepo? Ja sam ovde od 2002. godine, jel znaš koji dinosaurusi su hodali ovuda, Teša bio mali bre

Daleko od toga da razmišljam o tome šta radiš kad odeš sa jumetala, ali se zaista nadam da ne živiš život koji živiš ovde jer je do jaja naporan

Takođe, ne vidim kako je relevantno za to da l' je meni bilo lepo na forumu to koliko si ti dugo na njemu i kakvi dinosaurusi su ovde hodali, ali je lepo znati da nisi u stanju da izađeš iz egocentrizma, tvoja kriza postaje sve jasnija

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Havočka said:

ne vidim kako je relevantno za to da l' je meni bilo lepo na forumu to koliko si ti dugo na njemu i kakvi dinosaurusi su ovde hodali, ali je lepo znati da nisi u stanju da izađeš iz egocentrizma, tvoja kriza postaje sve jasnija

 

mislim da je ipak pms u pitanju. Naime, imaš 28 podforuma na kojima ne pišem

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, Havočka said:

Šta znam, meni je bilo lepo

Upoznah fine ljude, naučih dosta svega o svačemu, probudih razna interesovanja

Ne mogu da se složim sa tobom

Pa ja ne pricam da forum ne valja i nikad nije valjao, nego da nije nikad sustinski bio drugaciji (o cemu govori Salov citat "ove je yumetal a ne crkva Hrista Spasitelja" :blek: ), samo manje prometno nego sad, vi žene ste otišle a mi kobasica fest učesnici se svi dobro znamo među sobom i deš dalje.

Tako da je sad drugo vreme došlo, klinci se bodu u vene drugim medijima, više ni devojčice metalke kad se užele pomenute kobasice ne dolaze ovde, jebanje na yumu je konačno i umrlo sa poslednjom "Neš jebati" opaskom koja ovde godinama nije upućena mladom mužjaku dok razgovara s mladom metalkom (koja nije fejk ako ima sreće \m/ )

Tako da ostajem pri tome da je glavna razlika smanjena brojnost, Teše porasle, osamostalile se, ženske se poudavale i tako xD

Inače sam i ja upoznao fine ljude jel'te, to nisam dovodio u pitanje <3

 

  • Like 2
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače sam baš skoro čitao postove iz 2009-10. tako da sam osvežio pamćenje kad je u pitanju uvid u yumetal nekad i sad

 

Po meni je vrhunac nepoštovanja foruma kukanje kako je propo, to sam oštro osuđivao čak i kada dolazi od metalnih zveri stubova kakvi su Lemmy Sixx i Grobodan, bukvalno bih radije gledao u post od Hellenoir o tome kako je probala novo Behemoth pivo :blek:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Havočka said:

Dakle, definitivno persone sa leve strane brdašca

pazi, i desna strana je nekad bila normalna, zvali su se cigani i lepo smo se družili

sad se folirate da ste delije, jedete viljuškama, padate u depru s dramskim vučićevim pauzama

teška vremena, prijatelju moj

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 5/26/2019 at 9:10 PM, obsessed by cruelty said:

ko pa pada na batina ludila, zajebavamo se

i'd personally avoid those places, no chicks, always talking about the first album of any band being the best, and worst of all, they actually DO wear camo pants almost all the time.
better go to some turbo folk club, girls here love foreigners (their boyfrends surprisingly do not, but hey, YOLO) 

I mean, my country bombed serbia. im not so sure if they would like me at a turbofolk club haha

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...