Jump to content

Misþyrming


Talvi

Recommended Posts

16 hours ago, Grobodan said:

Tri reci: 

Norma

Evangelium

Diaboli

Zar nije prošli EP izašao za Normu još pre 10 godina?

Nije, za End All Life. Ali to je maltene isto, sve što izađe za EAL izađe i na NoEvDia sajtu.

Edited by Miilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/6/2019 at 11:47 PM, Demon Seed said:

Lomim se između toga da preslušam sve NED bendove i toga da ne slušam nijedan (sem DsO razume se) :blek:

 

Čekaj da kapne Teitanblood kasnije tokom godine.

Ali najbolje izdanje NoEvDia sada i zauvek naravno Katharsis - WorldWithoutEnd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogme monci, znate mene kol'ko sam se naoštrio da hejtujem hajp, al' meni je ovo dobro. Prvi album mi je bio onako, ovaj jebe solidno. Meni su ovi rifovi do jaja većinom, neki delovi su previše melodični za moj ukus, ali toga nema mnogo, slušaće se ovaj album opet. Slušao sam i Drastus ali oni su mi nekako kao malo ugušen DsO ili npr. Aosoth, tako saturisana francuska produkcija, rifovi iz te priče ali uži asortiman nego što pomenuti bendovi nude, nekako mi je Drastus album podskup te priče a ne nudi mi ništa preterano zanimljivo, ne mora novo i autentično al' daj mi rifove. (Kapiram da mi DsO i Aosoth nije najpreciznija referenca, al' zamislite neki presek toga u nedostatku bolje xD)

Misthyrming ima gruv, ima melodiju, eventualno da ima malo više momenata centrifuge brže od ovog Rotting Christ tupatupa beata, bilo bi još bolje :)

Evo sad mi vozi rif ovaj na 5:55 u Allt Sem... Kida, kao dobar DsO momenat

Svakako nisu melodični onom najpredvidivijem melobm smislu, plusevi

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 6/11/2019 at 1:41 PM, Demon Seed said:

Bogme monci, znate mene kol'ko sam se naoštrio da hejtujem hajp, al' meni je ovo dobro. Prvi album mi je bio onako, ovaj jebe solidno..........................................

mogao sam glavu na panj da stavim da ti se nece svidi 

meni album na prvu bio ludnica, sad mi je vec dso bolji ali klasa je i dalje, drzi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ne tripujem da je isti zvuk nego seo tako jedan dan reko da pustim sva tri ovogodišnja NoEvDia albuma pa nije direktno poređenje nego ovako u globalu šta mi se najviše sviđa od toga, ta razlika u stilovima i čini dobar deo računice :zuba:

@obsessed by cruelty Jesi zbog ove povremene Dissection-olike melodike pomislio da neće da mi se svidi? Dobro je ispalo, nisu preterali s tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...