Jump to content

Fluke albumi/pesme


Recommended Posts

11 hours ago, obsessed by cruelty said:

evo ga jedan, ne volim Destruction, ali Infernal Overkill mi je ok
nemam neke razloge odredjene, drugar se ubi ubedjujuci me da moram i njih da volim ako volim nemacki thrash, ne radi me i to je to

Pusti propagandu brt, ne treba ti određeni razlog da ne voliš loše rifove :blek:

Na Eternal Devastation ima simpa pesama i rifova, ali ni ove pesme koje se smatraju hitovima nisu dobre celom dužinom, slušaš i čekaš kad će onaj dobar momenat, tek posle drugog albuma žali bože... Nabo si temu, sve u svemu, ki s prstem u oko, pojavili se s nekoliko dobrih pesama i uticali na ekstremni metal i onda ceo život na staru slavu Destruction džombe smo mi. Svaka im čast na izdržljivosti i ako pojedoše neki leba od onolikih albuma, zdravo nek su.

Inače moj prvi veći koncert u životu Destruction 2005. u SKCu :wub:

57 minutes ago, Talvi said:

e da, hoćemo li da pričamo o tome koliko se At The Heart Of Winter izdvaja od ostatka Immortal opusa? :D

Molim? :haha:

57 minutes ago, Talvi said:

mimo tog albuma i još poneke pesme (Tyrants je sjajna) ostatak mi je uvek bio jako precenjen ali evo, daću im jubilarnu 1000. šansu ovih dana :haha:

Pure Holocaust

Pure Holocaust

Pure Holocaust

 

Battles in the North isto baš volim al' iskreno nisam ga slušao odavno i sad se sećam s njega par pesama, al' mnogo mi se sviđa produkcija :bigblue:

 

 

Ruku na srce razumem zašto si to reko, At the Heart of Winter je melodik mekani bm u odnosu na vrsnu ledenu blekčinu propasti naše sa ova dva albuma koja sam ja pomenuo :blek:

Ali je zato i Sons of Northern Darkness iznenađujuće dobar u tom njihovom melodic / Metalika rifovi fazonu kasnije faze :D

 

 

...da mrdžujem ručno, bole me kurac

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

ukratko, ATHOW mi je potpuno drugačiji po stilu, produkciji, sve mi nekako zvuči kao da su ga drugi ljudi pisali i snimali :D Sons mi je najsličniji tom vajbu od ostalih albuma dabome, zapravo najveća zamerka za Sons je onaj neoprostivi Tagtgrenov zvuk bubnja :haha:

a opet između njih je Damned koji mi ne pripada tu u diskografiji nikako haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cemo thrash onda npr Assassin - Upcomin Terror vredi mnogo vise od ostatka diskografije dzumle koju bih celu menjao za jednu traku s navedenog.

Evo malo sok ali Angel Dust - To dust you will decay, meni bolji od svega ostalog na kamaru ali da se ogradim da ove psot reunion nisam lepo bas obradio a kazu neke mudre glave da jebe.

I malo da izvrnem pricu, bas gotivim Doro, mislim da je carica totalna ali od cele solo diskografije ne znam da li bih uspeo da nagrebem posten best of album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

36 minutes ago, aRmatuRa said:

Evo da se i ja prikljucim zajebanciji, prvih 7 albuma Genesis-a i Gentle Ginta su bili vrhunski, a onda sledi pad.

Osim što su Interview i Giant for a day prilično vrhunski. A opet, i da nisu, nije baš fluke da dve trećine diskografije valjaju. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad već spominjete Slipknot, meni je Vol 3 od njih vrhunski, ostalo je sranje.

ARK - Burn the Sun, ceo album je vrhunski, doduše oni nisu ni snimili ništa posle toga, jedino album pre toga koji mi je njah.

Raunchy - Confusion Bay, ostalo smeće

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...