Jump to content

Omiljeni način preslušavanja albuma?


Recommended Posts

nagutam se esida ,sačekam da me uvati, pa pustim Crack The Skye , doživim astralnu projekciju , izgubim se neđe u svemiru i to je to

ili snifnem belo , sednem u kola, pustim Reign in Blood, i  eto me za 29 min na mađarskoj granici

  • Like 1
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Toki89 said:

nagutam se esida ,sačekam da me uvati, pa pustim Crack The Skye , doživim astralnu projekciju , izgubim se neđe u svemiru i to je to

ili snifnem belo , sednem u kola, pustim Reign in Blood, i  eto me za 29 min na mađarskoj granici

Za to vreme samo iz Sombora mozes do granice.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidja mi se ideja teme pa da krenem.

MP3 kao nuzno zlo, ide dok se bleji po netu, napolju u putu, slusalice, dok se cita nesto, mada znam kad imam vremena (sto je sve redje) da legnem da saslusam neki album na miru, uz lirike sa arhiva ako me zanimaju.

Diskove kupujem i dalje i to mi je ultimativno iskustvo slusanja albuma, njih cu pustiti uz buklet i polako se koncentrisati. Takodje imam diskmen verovali ili ne, njega dosta rabim po hiking metal avanturama (da znam da postoji mp3 plejer ali volim diskove da slusam kad god mogu), isto tad se dosta koncentrisem na muziku bez nekih ometanja, trudim se sto vise mogu to da priustim sebi.

Spotify i slicne zajebancije ni ja ne kapiram, ionako uvek slusam cele albume (pozdrav za Leleka), preporuke kupim od trustworthy izvora i nikad ne oskudevam sa istima, tako da mi te plejliste i tom metal weekly ne treba.

I naravno, meteoropatija uvek i zauvek. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, Grobodan said:

Takodje imam diskmen verovali ili ne, njega dosta rabim po hiking metal avanturama (da znam da postoji mp3 plejer ali volim diskove da slusam kad god mogu), isto tad se dosta koncentrisem na muziku bez nekih ometanja, trudim se sto vise mogu to da priustim sebi.

jel ovo stvarno jos uvek postoji i koristi se ili si uleteo u 2005? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam moj vala koristio do 2012., posto nikad nisam imao obicaj da prepunjujem telefone muzikom, i sad imam nesto malo samo, muziku slusam samo kuci, sto na zvucnicima, sto na sluskama, osim kad putujem duze od pola sata. a tacno se secam da je 2012. jer sam ga smrvio dan posle Metalikinog koncerta kad sam seo na klupu, bio u zadnjem dzepu :D pa sam poludeo posle u onom busu 6 sati do kuce 
evo ne secam se dal je bio 256 il 512, al mislim da je 512 
a opet u to neko vreme nabavio, 05-06

Edited by obsessed by cruelty
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez ljutnje i uvrede, ali mislim da su diskmeni već 2005. počinjali da budu "passe" :haha: Sjećam se da sam u jesen 2000. ganjao da kupim neki Panasonic diskman i tako pređem na CD tehnologiju, pa sve hoću-neću, da li da kupim ili ne, pa ga ipak ne kupih jer uz njega nije dolazio AC adapter, a ja sam zamišljao da slušam diskove preko diskmena na struju, a ne na baterije. Ispalo je dobro što sam batalio tu ideju, jer sam pola godine nakon toga kupio Samsung mini liniju sa 3 CD ležišta. Laserski čitači su služili generalno dobro, sve do 2008. U to vrijeme sam ionako već bio popustio pred mp3-cama. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, Grobodan said:

Spotify i slicne zajebancije ni ja ne kapiram, ionako uvek slusam cele albume (pozdrav za Leleka), preporuke kupim od trustworthy izvora i nikad ne oskudevam sa istima, tako da mi te plejliste i tom metal weekly ne treba.


pa i na Spotify su celi albumi
šta tu ima da se kapira, to je servis preko kojeg slušaš muziku kao i inače, samo bez skidanja albuma i sa još gomilom dobrih opcija

fenomenalna stvar

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha: :haha: :haha:

Vratite nam Sisusa i kuću velikog yuma!

 

Ja najviše volim flac da pustim kroz chi-fi sluške i da čitam scan bukleta na netu, a diskove i ovo što mi je ostalo, menjam za Transformerse, oni imaju veći replay value. Ponude na pm!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg danas su došli po spamere, ti se nisi bunio jer nisi spamer, sutra došli po nepismene, ti se nisi bunio jer si pismen, juče dolazili po Štrumpfove, stubovi urgirali da se Štrumpf vrati, vozdići će se stubovi jopet, nisu oni iz te poeme...

 

Plusevi za gospodina...

 

Takođe kad već divni bogougodni član sinkler666 otvori ovu temu, moram da kažem i da volim da slušam u cugu izdanja koja se nazubljuju međusobno ili se konceptualno nadovezuju, kao što su BAN 777 trilogija (mada ona ume i da zamara dok se završi trojka), pa onda kombinacije poput Satanic Art + 666 International ili Wolf's Lair Abyss + Grand Declaration of War, od toga kad mi se prisluša jedno, nikad ne ide bez drugog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se desilo skoro pustim pesmu simboličnog imena Hope for Happiness od Soft Machine i pročitam da traje 4:20, vrlo zanimljivo.

6 minutes ago, Kumodraski Vo said:

BM kad pustim na jedan preostali jedva u funkciji asus zvucnik iz 2001. :blek:

Smrt svima..

SMRT SVIMA HEIL BESATT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...