Jump to content

Judaizam


Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"gospod" u postanju govori u mnozini!

 

U zakonima su upozorenja protiv sexa sa zivotinjama.

 

Zmija koja evi reche da ce postati kao bog, je definisana kao najmudrija medju zivotinjama, nije slagala - prvi ljudi su nauchili da razlikuju doro i zlo.

 

Bog iz pochetka priznaje druge bogove ali sebe zove prvim i najmocnijim i pored svega drugog jevrejskim bogom: ugovor sa Avramom ili sa kim vec.

Tek od Mojsija, drugi bogovi se porichu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Judaizam je definitivno najgori otrov i najvece zlo. Iz njega je nastalo i hriscanstvo i islam i sve ostale neprirodne budalastine modernog coveka.

 

 

Hrist je bio jevrej,sto jes jes,ali je hteo da bude glavni pa je izmislio svoju veru.Ako vec mrzis neprirodne budalastine onda mrzi hriscanstvo.

Antisemitizam je totalna glupost na nasim prostorima jer ukupno ima

oko 1000 jevreja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrist je bio jevrej,sto jes jes,ali je hteo da bude glavni pa je izmislio svoju veru.Ako vec mrzis neprirodne budalastine onda mrzi hriscanstvo.

Antisemitizam je totalna glupost na nasim prostorima jer ukupno ima

oko 1000 jevreja

 

Pa i mrzim hriscanstvo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka religija je osmisljena samo sa jednim ciljem a to je kontrolisanje mase.

U proslosti su pametni ljudi to shvatali i iskoristili sto je vise moguce, na kraju dana covek se ipak zahvali necim visim na super danu, verovao u to il ne!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrist je bio jevrej,sto jes jes,ali je hteo da bude glavni pa je izmislio svoju veru.Ako vec mrzis neprirodne budalastine onda mrzi hriscanstvo.

Antisemitizam je totalna glupost na nasim prostorima jer ukupno ima

oko 1000 jevreja

 

Pa i mrzim hriscanstvo!

 

Liku biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Aj samo fino diskutujte, bez flame-ovanja, evo kad vas moderator moli biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka religija je osmisljena samo sa jednim ciljem a to je kontrolisanje mase.

U proslosti su pametni ljudi to shvatali i iskoristili sto je vise moguce, na kraju dana covek se ipak zahvali necim visim na super danu, verovao u to il ne!!

 

I onda je mrmot zavio cokoladu u foliju. Religije su izraz duha jednog naroda. Krv, tlo i duh to je to. Osim kada neki uzurpatori nametnu strani duh i stranu veru jednom narodu sto je slucaj sa jevrejskim duhom i hriscanstvom vec 1000 i kusur godina.

 

I Gotik sta sam ja sad zajebo? Covek mi kaze da treba da mrzim hriscanstvo, a ja mu samo kazem da to vec radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec kad smo ovde jel' moze jedan bogohulni vic?

 

Dolazi zena u crkvu, gleda ikonu majke Bozije i pocne da se ispoveda.

Ti Marija, ja Marija. Ti rodila, ja rodila. Tvoje nije od tvog muza, moje nije od mog muza. I tebe zovu majka Bozija, a idi pitaj u selo kako mene zovu!!!!!

 

Sta sve ima u lozi Davidovoj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka religija je osmisljena samo sa jednim ciljem a to je kontrolisanje mase.

U proslosti su pametni ljudi to shvatali i iskoristili sto je vise moguce, na kraju dana covek se ipak zahvali necim visim na super danu, verovao u to il ne!!

 

I onda je mrmot zavio cokoladu u foliju. Religije su izraz duha jednog naroda. Krv, tlo i duh to je to. Osim kada neki uzurpatori nametnu strani duh i stranu veru jednom narodu sto je slucaj sa jevrejskim duhom i hriscanstvom vec 1000 i kusur godina.

 

I Gotik sta sam ja sad zajebo? Covek mi kaze da treba da mrzim hriscanstvo, a ja mu samo kazem da to vec radim.

 

Ma nisi nishta zajebao, nego ovakve teme imaju tendenciju da postanu pljuvachine, pa zato...Inache ovo cje da te (mozhda) interesuje. Tekst je iz 1900, iskucacju svega par rechenica, ali planiram da prekucam celo poglavlje " O prielazu poganskih svetkovina starih Slovjena u

krshcjanske"...to cje biti gotovo za koji dan..

 

"Stari su Slovjeni arijskoga pokolenja, a s toga nalazimo u njih najstarija arijska bozhanstva, a i bogoshtovlje im je bilo izvorno jamachno arijsko...."

Share this post


Link to post
Share on other sites

To brate Gotiku! Prekucavaj, salji na mail, salji i preko goluba pismonose ako hoces samo daj to vamo!

 

Pa kad bi se vi matorci iz Sirmiuma smilovali da pomerite vashe guzichetine do Sindidunuma, bilo bi super biggrin.gif Prekucacju do utorka-srede. Imam i knjigu "Skandinomanija i njeni poklonici", mada je nisam ni otvorio, trenutno se drogiram sa Ramzesom biggrin.gif Necju da ti poshaljem na mail, vecj cju da postujem ovde smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pomeranje dupeta se obrati gosp. Saroth-u, jer ja moju guzicu vec nedelju dana drzim u Singidunumu, tacnije Taurunumu u cilju spremanja ispita (jebi ga januarski rok). Za skandinomaniju sam cuo, cak sam narucivao od Pesica, ali tada nesto nisu imali, sta li. Ajde postuj to, nemoj da ti dolazim tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto, mogao bi Vuchko da pomeri guzn i da lepo odemo negde na kafu/pivo/sok, pa ako osh da ti dam skandinomaniju i ovu knjigu pa da ih iskopirash, or something...

Inache postovao sam vecj part I neznam kol'ko cje partova biti, nisam chitao dalje smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Ako ikad neko ovo bude citao neka se zapita de je tema??

Ovde se govori o nekim textovima raznoraznim i sl. a sama tema je tako diskutabilna da ne dozvoljava predah u suceljavanju misljenja odnosno argumenata.Nego,sta vi gospodo posetioci ovoga foruma mislite o odnosu judaizma i njenog najljigavijeg(izvinjavam se islamu na izostavljanju pritom) kopileta hriscanstva?Koje je priroda(osim one politicko-socijalne)sukoba i netrpeljivosti ove dve sumanute nakaze od vera!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...