Jump to content

Blood Incantation


Grobodan

Recommended Posts

  • 1 month later...

Baš kvalitetna zver od albuma. Skontao sam slušajući kako mi za 2019. baš fali neki stvarno dobar dm album (bez licitacija, hvala), a ovo donosi kvalitetan dm i više od toga.

Jedino što mogu da picajzlim albumu je da malo više nosi svoje uzore na rukavu nego što prija. Dakle kada ide Death riff, baš ide Death riff, kada ide MA, baš je MA, i sl. Zadnja pogotovu (zvaćemo je "Mirror of the Soul", najlakše je), tamo na ~09:30-10:30, bukvalno treba Chuck da dobije credits za pesmu koliko su njegovi riffovi. No, i bez toga, atmozverična pesma samo tako, da ne poveruje čovek da postoji dm pesma od 18 minuta i da to stvarno radi.

Edited by Angelystor
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, kuruz said:

spuštaš album na svojoj listi zato što se sviđa i drugima

pa ti si ubedljivo najveći pozer ovde

Jbg gde ima hajpa, nešto tu smrdi..

Ajd ok decibel, al ako je u pitanju loudwire i sl. treba se preispitati, a i onako su mi tri favorita već duže vreme na prvom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 minutes ago, Talvi said:

ili može prosto da posluša Haunter - Sacramental Death Qualia, ostali će da se ispomeraju sami

Dobar album, al pitanje hoće li upasti na listu..

Btw jedan od jačih komentara sa ytuba🤣

која је ово врста музике? делује ми као рокенрол али не разумем зашто оволико урлају у микрофон уместо да лепо певају, шта фали Неши Галији или Ђулету Ван Гогу, зашто морају да се овако измотавају и глупирају??
 
 
 
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

33 minutes ago, HUMAN said:

Jbg gde ima hajpa, nešto tu smrdi..


pusti hajp, pričaš o nečemu što si već slušao i stavio ga na svoju listu, a sad bi da ga spuštaš zato što ga hvale i drugi ljudi

ili nisi ni slušao, a ubacio si na listu, ili ti je lista lažna i sklepana tako da se drugi dive tvojoj kvltnosti, pa te sad muči što ipak nije toliko underground

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 minutes ago, kuruz said:


pusti hajp, pričaš o nečemu što si već slušao i stavio ga na svoju listu, a sad bi da ga spuštaš zato što ga hvale i drugi ljudi

ili nisi ni slušao, a ubacio si na listu, ili ti je lista lažna i sklepana tako da se drugi dive tvojoj kvltnosti, pa te sad muči što ipak nije toliko underground

touche

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam je još formirao, ali se neki albumi koje slušam već duže vreme na istoj rotiraju (neki noviji dodaju), i kao što rekoh imam više favorita za #1

btw nemam problem oko toga da se neki albumi nalaze na tudjim listama, ali će se svakako razlikovati od većine, kao uostalom još od pamtiveka, zato me malo i čudi da se BI nalazi pri vrhu gotovo svake liste, biće i na mojij, samo ti ne shvataš sprdnju..

A možda prvo da preispitaš sebe za ovo stvaljanje neslušanih albuma na listu

15 hours ago, kuruz said:

da da, Activity

gle stvarno lajv
4 pesme, mislio sam da je EP

 

🤣

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno najveći pozer u istoriji foruma haha
ej spušta album na listi zato što ga je neko stavio na prvo mesto i sad mu se manje sviđa :haha::haha::haha:

 

Quote

A možda prvo da preispitaš sebe za ovo stvaljanje neslušanih albuma na listu

🤣


Just to be clear though, the term “live” in this context doesn’t mean what you might think it means.

There’s no chattering crowd noise or between-song banter for example – there’s no vocals at all, in fact –and no real sense that the music, as presented here, was written or performed for an audience as much as it was written and performed purely for its own sake.

big deal
 

Edited by kuruz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je album. Baš dobar. Slušam ih dosta ovih dana. Nisam baš toliko oduševljen kao neki ali kada bih ocenjivao pala bi jedna solidna osmica. Čak mi se i spot sviđa, a nikad ih maltene ne puštam. Onaj ambient početak zvuči sjajno i kad krene pesma da se ubrzava, nekako hipnotiše dok gledaš. Čini mi se da bi ta pesma trebala ili da otvara ili da zatvara album, nije joj baš mesto ovako u sredini jer je dosta drugačija. Slave Species of the Gods mi je najbolja, pogotovo početak. Čak ću i prvi da pustim ponovo iako sam par puta pokušavao i ništa. Ali kad je ovaj ovako dobar, možda sam se prevario. Omot je jedan od najgorih ikad, možete da pričate šta hoćete, nema gledanja kroz prste zato što je muzika dobra.

Edited by Miilos

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, azal said:

jao jovane, jel realno da se pojavi bend koji svira sve sto volis i pritom nisu neki lejm copy-paste bezidejni old school death metal i opet nisi zadovoljan 😄

:haha:

i to ime se ne pominje ovde.. Lazaru:violent:

37 minutes ago, obsessed by cruelty said:

mozda zato sto je Immortal Rites 😄

Koji se preliva u Overactive Imagination.. šta ćeš bolje, Slave Species stvar godine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...