Jump to content

Blood Incantation


Grobodan

Recommended Posts

16 hours ago, kuruz said:

274698451-4865625923504812-2737236736339

Baš sam razmišljao da snimam kotao na pelet, metnem na rym, stavim žanrove drone, field recordings, industrial i ambient dub, dobio bi taj album veću ocenu od ovog Blood Incantation albuma... Ako napišem da sam trandža, ide i front page featured sonemic interview odma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Možda sam malo biased jer ga baš dosta slušam u poslednje vreme, meni Hidden history najlaganije u top 5 najboljih DM albuma u poslednjih bar 5, 6 godina, nema jedan sekund suvišan, sve kako treba, rifovi pamtljivi, dok slušam stvarno imam utisak da slušam klasik žanra, jedva čekam opet uživo da ih gledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Grobodan said:

pa jes tako.

Šta jes tako, ne razumem, odaberite opciju, dozvoljeno je i više opcija:

1) Haos post-nu-core-gejz metalčuga zagađuje svojim postovima teme poštenih death metal bendova

2) HUMAN previše sebi dozvoljava!!11

3) HUMAN je pajser

4) kuš HUMANe

5) Ja sam anonimus

6) Karnisero je govnosenjo

7) yumetalu fali više uvreda

😎8 ) mnogo su se opustili ovi što su tek pre manje od 10 godina došli na forum

9) pušite ga braćo

Neka joindate i postcount presude!

Ja sam imao nalog od 2 posta par godina stariji od mog joindatea na ovom nalogu, koji je uništen u velikom potopu, zvao se Ronnie kao veličanstvena pesma od Metalike sa veličanstvenog albuma LOAD i oću to da mi se uračuna u staž, ali mi se ne ide gore na šalter, tamo nisam rado viđen gost. Ali kao dokaz prilažem sadržaj postova, jedan post je bio "ljudi el može neko da mi nareže StarCraft, ja imam neku Blizzard BattleChest verziju bez muzike i cinematica", a drugi je bio nešto za Unreal Tournament, ne sećam se.

I Kuruza da pitamo da me se primi u Stubove.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Deluju kao fini ljudi koji i dalje imaju dobru hemiju ili u najmanju ruku miroljubivo koegzistiraju, što će još par godina života u autobusu na neprekidnim turnejama verovatno da promeni. Taman da snime još album ili dva sa ovoliko gladi i elana koliko trenutno imaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...