Jump to content

2019.09.18. *Dom omladine, Beograd* Mgla, Martwa Aura, Dagorath


Talvi

Recommended Posts

On 12/25/2015 at 2:10 PM, Kumodraski Vo said:

MRLA LAGANO AA

Isprasili bratski..

Svidja mi se sto je bilo dosta ljudi, pevali pesme skakali itd, kao da je neki veci bend matoriji, a ovi su realno skoro stekli slavu..

Ne znam za zvuk bas ili sam ja nagluv ili nizak haha, bio sam desno od tonca i dosta puta gitare se spoje u neko visoko zujanje, dok je bubanj bio do jaja sve vreme, to najbitnije 😄 ne znam kakve su pregrupe bile nisam ispratio jbg..

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 9/13/2019 at 9:54 PM, Сале said:

Мене само брине да не буду неке безобразне цене дискова. Све преко 10е је пуно с обзиром да продају они лично.

Nisam bas najbolje razumeo ovu izjavu. Mnogo faktora utice na cenu mercha, mislim da je najmanje bitno to sto oni licno prodaju.

Da si rekao - stampaju licno pa bih razumeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moglo je malo duze, mada opet isli su iz pesme u pesmu bez nekih pauza, bukvalno neprekidno su svirali. Zvuk je bio ok, mozda je moglo biti glasnije, pogotovo gitare, bubanj je izlazio ok, onaj fini rad Darksidea na cinelama se cuo sjajno i to je najbitnije. Generalno dosao sam zbog njega, bend bi mi bio kara banana da on ne svira, muzika jednolicna prilicno, on taman dodaje te zacine i cini muziku zanimljivijom inace bi mi svaka pesma bila ista da je neki genericni bubnjar. Prijatno sam iznenadjen ogromnom posetom, vetar u ledja zasigurno za organizatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Развалише људи. Савршено одсвиране песме. Не памтим да је неки концерт оставио скоро овакав утисак на мене. Ја био у првим редовима и све је звучало перфектно. Она мртва аура изненађујуће добар бенд. Певач мало подсећа на Гала. Мораћу детаљније да их преслушам. Далеко много људи :haha:. Оволико није било ни на неким познатијим бендовима.
И да. Дарксајд јебо маму оним бубњевима.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je bila svirka.

Zvuk je bio solidan, ali se osim bubnja ostalo bas i nije culo najbolje. Gitare su bas bile tihe,  Age of Excuse III mi je zvucao duplo gore na albumu zbog toga.

Zanimljivo je gde je zanr trenutno . Da mi je pre 20 godina neko rekao da ce fensi likovi oko mene djuskati i pevati tekstove kao da slusaju Balasevica, dok sviraju melodicne gitare, a masa slika svaki trenutak koncerta...mislio bih da nije normalan 🙂 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je bio cert, napred, levo od miksete je zvuk bio super. Slažem da su gitare mogle da budu za nijansu glasnije, ali skroz fin zvuk.

Baš je bilo puno ljudi, Mgla hipsteraj

Prve dve pesme nisam mogao da čujem normalno jer se @kuruz drao kao kad je navijao za Zvezdu 2002.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...