Jump to content

Face Of Melinda

Recommended Posts

24 minutes ago, Srbin Hamza said:

Kisić reče 7% kolektivni imunitet

U prevodu 350.000 bilo zaraženo

 

24 minutes ago, Srbin Hamza said:

Kisić reče 7% kolektivni imunitet

U prevodu 490.000 bilo zaraženo
 

 

7 minutes ago, Srbin Hamza said:

Fiksd maj srb matematiks

 

 

To si prepravio zajedno s Kosovom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Srbin Hamza said:

Nije test 100% pouzdan, može biti lažno negativan.

Držte se.

Nemojte odugovlačiti, moj rođak trpeo 5-6 dana, nije hteo ići kod lekara, razvila se teže bolest, posle 2 sedmice bio u bolnici.

ja sam otisao prvo vece,  cim sam dobio simptome i poceo da se gusim

a matorci ko matorci prvo su negirali postojanje bilo cega a posle kad je vec nastupilo stani pani pristali da ih odvedem u kovid ambulantu

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

3 hours ago, bo88gdan said:

ja sam otisao prvo vece,  cim sam dobio simptome i poceo da se gusim

a matorci ko matorci prvo su negirali postojanje bilo cega a posle kad je vec nastupilo stani pani pristali da ih odvedem u kovid ambulantu

Šta su vam rekli u ambulanti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 hours ago, Demon Seed said:

 

Šta su vam rekli u ambulanti?

meni uradili krv, snimili pluca itd, uradili bris i dali hemomicin plus c vitamin, cink itd ostalo sto sam vec sam znao da treba da pijem

rekli da budemo u izolaciji, i da se raspitujemo za rezultate lol 

posle 5 dana stiglo da sam negativan, a imao sam sve simptome sem gubitka cula ukusa i mirisa 

 

keva i cale jos cekaju rezultate 

Edited by bo88gdan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspad sistema... Dobro, barem su te pokrili hemomicinom da se ne nakalemi neka bakterija preko, to je česta pojava.

Keva i ćale još ne piju ništa?

Nemojte samo da kulirate pogoršanje simptoma, javljajte im se tamo, i budite dosadni ako hoće da vas iskuliraju pošto su i oni u haosu, penji im se na glavu ako treba jbg

 

Jedino što ima izgleda da pomaže u preventivi i lečenju COVID-19 a da nema ozbiljna neželjena dejstva pa da zato mora u bolničkim uslovima da se uzima je CBD ulje...

ovde sam ja danas našao neke što gaje organsko, jebem li ga kakvo je, ali imaju sertifikate da nema pesticida i sranja...

https://www.cannamama.rs/cbd-ulja-proizvodi/cbd-ulja/

 

Evo istraživanje koje potkrepljuje, nije neki rasta mambo dzambo:

https://www.preprints.org/manuscript/202004.0315/v1

Ja se razmišljam da naručim ovo ulje, da uzimamo familijarno po malo... Ne znam nijednog brata travara da se razboleo inače :D

Ako krene bilo šta od ovde pomenutih (ili bilo kakvih drugih čudnih) neželjenih dejstava, prekinuti konzumaciju:

Research indicates that cannabidiol may reduce adverse effects of THC, particularly those causing intoxication and sedation, but only at high doses.[30] Safety studies of cannabidiol showed it is well tolerated, but may cause tiredness, diarrhea, or changes in appetite as common adverse effects.[31] Epidiolex documentation lists sleepiness, insomnia and poor quality sleep, decreased appetite, diarrhea, and fatigue.[5]

 

Edited by Demon Seed
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

I možda deluje kao glupav savet, ali mislim da je važno ostati psihički stabilan u toj situaciji, to bukvalno poboljšava imunski odgovor, da ne čeprkam sad takva istraživanja, tu ima zilion mehanizama, ali za početak je dovoljno što panika diže pritisak i opterećuje srce... Da znate da je terapija napredovala i kod nas u odnosu na prvih par meseci i da se daju antivirusni lekovi (favipiravir) ako, daleko bio, dođe od toga da se pogoršaju simptomi pa da mora da se legne u bolnicu, tako da opušteno max koliko je to moguće i odmarajte, pijte vodu i jedite što normalnije i srećno pa da javiš da ste preležali!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da ne odugovlačim, nisam hteo odmah da detaljišem da te ne tripujem, ali bolje da znaš jbg, ovo za kevu i ćaleta da l' su dobili da piju te pitam zato što Hemomicin može da bude problematičan kod srčanih bolesnika, OBAVEZNO lekarima koji vam ga propišu morate da kažete ima li neko problema sa srcem, lečenih ili ne (za slučaj da matorci beže od lekara jbg), i sve šta pijete od lekova već, uključujući i ono što nije za srce. Ako vas tu iskuliraju i samo kažu ''PIJTE VI OVO I NE SMARAJTE MI SMO U GUŽVI BLABLA'', zovi telefonom kardiološke ordinacije privatne da se posavetuješ, i pucaj na što bolje i informisanije doktore jbg, sad je haos kad nisu očvrsnule zvanične preporuke za različite grupe pacijenata. Nemam koga ovako iz glave da ti preporučim ali mogu ja mislim da iskopam nekog dobrog kardiologa da se posavetujemo ako treba. Ko ima aritmije ne bi smeo da pije Hemomicin generalno, mora da se izvrši nekakva procena da l' je veći rizik ili korist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...