Jump to content

Face Of Melinda

Recommended Posts

Ne bi uspelo to što pričaš, nema ni prostora ni resursa da se odvoje stari i bolesni, plus loše prolaze i momci od 30 godina, ne samo hronični pacijenti i penzioneri.

Rešenje je da Srbi peru ruke, ne žvalave se pederi po kafanama i zaobilaze misionarsku pozu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to su najavljivali odavno, maltene od aprila. Rekoše i Tramp koristio.

ma čudan virus, na neke ide kao muha na međeda, neke unakazi

kod mene dva zeta, jedan 1982. 140 kila, pije puši i ništa, drugi 1987. 100 kila fitnes dvaes godina teretana, taman dvaes dana u bolnicu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

oba su 190cm i oba su rođena na Kosovu :haha:

brat ovog krupnijeg je isto fasovo a još je veći i na steroidima je, ni njemu ništa

ovaj drugi ne znam jel koristio šta, valjda nije bem li ga, nije išao na masu nego definiciju

sve u svemu, debeli Šiptari otresli koronu, Srbin al najlepši propo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene skoro cela šira familija preležala. Neki u martu, neki ovih dana. Srećom niko nije morao u bolnicu, mada je bilo upale pluća. Ja imam antitela, ali nikakve simptome nisam imao. Osim malaksalosti, ali to me muči skoro 3 godine.

Inače, niko nije sportista, niko se ne hrani zdravo, svi imaju više kila nego što bi trebalo, i tako.

Niko me nije zvao niti slao rešenje o izolaciji, iako je žena imala pozitivan PCR test i lečila se (samo su joj neke antibiotike dali). Tako da sam mogao da se pravim lud i svaki dan u kafanu da idem. Raspad sistema

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, Demon Seed said:

Koji je koji? 😄

Ako je taj '87. od 100kg niži od tipa 190cm, vrv je cepao steroide, što verujem da ne pomaže za koronu... Oprezno sa steroidima junaci, train to maintain dok je korona

zar ne bi bar u teoriji blaga doza testosterona pomogla nasem imunom sistemu:? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam tu nešto stručan ali mislim da smanjuje imunitet, a vrv ga normalni nivoi potpomažu, a sad boga pitaj koja je prava količina testosterona, tj. gde je sweetspot... Kome je dostupno sekvenciranje DNA i znanje da protumači te gene na osnovu postojećih informacija koji šta kodira, možda i može da skonta koliko mu je T idealno i da maximizuje sebi i zdravlje, i performanse, i dugovečnost, ali i tako može da bude rizično, ne bih se sa suplementacijom T zezao. To mi je donekle ok za starije muškarce kojima je pao T a bitnije im je da izguraju recimo sa 55-60+ da budu kol'ko tol'ko u snazi, nego što verovatno neće da dožive 75 recimo jer će od T da ih skemba srčani udar, tj. ako imaju pare da jebavaju sojke i u 60+. 😄

Al' takvi teško da ne šmrkaju koks već, tako da je nezgodna kombinacija...

Evo kad se gugla testosteron & immunity:

https://theconversation.com/coronavirus-does-testosterone-really-make-infectious-diseases-worse-in-men-135158

Eto viš ja sam u onoj svojoj teoriji iznad kako sportisti najebu potpuno i zanemario testosteron, kad ono ima ranijih studija koje pokazuju da se muškarcima sa visokim T lošije primaju vakcine za grip...

 

Nije džabe Nestor legendica koja često lupa gluposti pričao kako estrogen čuva žene...

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6119719/

Kako se uklapa ovo u seksističke stereotipe, ženski hormoni u višku stvaraju prekomerne reakcije, razdražljivost (histeriju koja isto nije džabe bila "ženska bolest" :haha: ), a muški hormoni mu ga daju po keep calm i kad je teško... Samo ako imunitet previše keeps calm onda belaj 😄

Kažem ja, da me izvinE ova pristojna diskusija, ribe sa viškom T se bolje jebu...

Možda je manja i oblija vilica lepša kod žene, ali kad se malo vide ćoškovi, you're in for a treat... Ribe iz teretane najaće.

U skladu sa tim, autoimune bolesti su češće kod žena, a infektivne kod muškaraca.

https://tidsskriftet.no/en/2017/06/kronikk/why-are-autoimmune-diseases-more-prevalent-women#:~:text=Women are less susceptible to,relating to the immune system.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad Naćo da ne preterujemo, ali tako te lisice iz teretane sa šiljatim facama, mmm... Mislim svakako najbolje kad bi bola sa svih strana slatka i zaobljena boginja lepote, a da bude opičena 300 u seksualnom pogledu, al' teško... Sem ako je buca pa mora da se trudi. 😄

Tako da može i amazonka onda, zašto da ne... Što kaže Rocco, jake noge ko trkački konj...

Drea de Matteo mi padne na pamet npr. kad pomislim na te lije šiljate :wub:

 

 

 

Kod promene pola je drugačije to što se nivoi ne dižu iznad fizioloških muških nivoa, za razliku od nivoa koji gađaju bodibilderi, ali se opet dižu iznad nivoa koji su normalni za žene, mrčka se po balansu hormona i verovatno ni tako nije nimalo bezbedno... S druge strane muškarci koji prelaze u žene dobijaju povećanu šansu za rak dojke i autoimune bolesti. Generalno sve što stimuliše rast bilo čega povećava šansu za rak (npr. T povećava rast unutrašnjih organa koje si nabrojao, i testisa)... Meni je mnogo teško da se pomirim s tim da žene sa većim prirodnim sisama imaju veću šansu za kancer dojke od onih sa malim. :(

A i ti što menjaju pol su danas, reklo bi se, manje informisani, zaštićeni u trenutnom društvu donekle od tih priča o neželjenim dejstvima, i bitnije im je da oni reše taj quest da nađu svoj identitet (što današnje zapadno društvo maltene glamurizuje) od toga što im se povećava šansa za srčani udar iz godine u godinu... Svaka čast tamo gde nije takva priča, ali današnja ta trans zajednica izgleda dosta hirovito, izhitreno, razmaženo, psihički nestabilno, i to... Što je opet i očekivano ako su im hormoni poremećeni, jbg. Mislim da bi se manje njih upuštalo u takve stvari da su svesni svega što se tu događa.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

48 minutes ago, Demon Seed said:

Svaka čast tamo gde nije takva priča, ali današnja ta srbska zajednica izgleda dosta hirovito, izhitreno, razmaženo, psihički nestabilno, i to... Što je opet i očekivano ako su im hormoni poremećeni, jbg. Mislim da bi se manje njih upuštalo u takve stvari da su svesni svega što se tu događa.

fiksd

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam višak T, a nemam jaku čeljust :haha: a i imunitet mi je ekstra, mogu u šoping u Milano, nisam nikad imala grip a živela sam u domu sa tri ribe koje su bile bolesne neprekidno :haha: pa bih rekla da nema veze T sa calm imunitetom

Mada ipak se ne bih sa ovim igrala da ne budem taj mladi pokojni izuzetak

Na početku sam imala plan da se zarazim i prebolim ali kad nema trajnog imuniteta jebeš sve, samo je smrt siguran posao

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...