Jump to content

Face Of Melinda

Recommended Posts

Onda ćete napraviti svoje koje kurcu ne valjaju, jer ne može proleter biti akademski građanin i eminentan doktor nauka, i ne može proleterijat imati industrijsku i tehnološku moć kakvu uživaju korporacije koje su nas blagoslovile vakcinama. Proleteri svih zemalja, nastavite da sanjate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

35 minutes ago, Srbin Hamza said:

Vakcinisali dvaes miliona za mesec dana 1972.

Pa naravno, jer tad se nije pitalo je l' hoćeš ili nećeš, dragi moj libertarijanče 😄

Šta svojataš tamo neke tekovine totalitarizma koje su komunističke bile samo nominalno...

37 minutes ago, Srbin Hamza said:

Inače, ćale i ja kao primili fajzer i sem malog bola u ramenu apsolutno nikakve reakcije.

I kod mene u familiju u prijatelji tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Super 🙂
Ja se AstraZenekovah, što toplo preporučujem i ostalim nevakcinisanim ljudima.

Ovo sranje od virusa nece proći bez vakcinacije, mogu da otvaraju koliko god hoce bolnica ali nema više lekara da leče pacijente, mogu samo da upregnu friške studente medicine bez iskustva....

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ušpricao sam se još drugim kontigentom Sputnjika, valjda je otporan na taj britanski AstraZeneca soj.

Pelcovan ne zbog sebe, već više zbog te neke empatie, da ne širim previše zarazu okolo. Poštujemo starije sugrađane...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, vudun said:

Ušpricao sam se još drugim kontigentom Sputnjika, valjda je otporan na taj britanski AstraZeneca soj.

Pelcovan ne zbog sebe, već više zbog te neke empatie, da ne širim previše zarazu okolo. Poštujemo starije sugrađane...

jesi imao kakve nuspojave, i ja hocu da se spricam istom 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izdali ste hard core. Samo prirodni imunitet. Proslo leto, temperatura do 40c, obostrana, teska upala pluca, sedimentacija 100, CRP 175. I sto je najsmesnije, 3 dana nakon svega toga, kao da se nista nije desilo. Sve se vratilo u normalu, jedino je sedimentacija se spustala do normale za nekih 7-8 dana.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...