Jump to content

Face Of Melinda

Recommended Posts

14 minutes ago, aRmatuRa said:

Izdali ste hard core. Samo prirodni imunitet. Proslo leto, temperatura do 40c, obostrana, teska upala pluca, sedimentacija 100, CRP 175. I sto je najsmesnije, 3 dana nakon svega toga, kao da se nista nije desilo. Sve se vratilo u normalu, jedino je sedimentacija se spustala do normale za nekih 7-8 dana.

Imao si srece, sad dominira britanski soj i kosi... klinicka slika se brzo razvija i dosta mladih je hsopitalizovano sada. 

Zato je vazna vakcinacija i postovanje mera da se spreci sirenje i mutiranje virusa. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, bo88gdan said:

jesi imao kakve nuspojave, i ja hocu da se spricam istom 

Nisam imao tada... Ni bol, niti malaksalost. Ništa.  Da sam se špricao Trlajinim Fajzerom, nuspojava bi se manifestovala lupanjem prvog nedužnog prolaznika . . . čekićem.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Face Of Melinda said:

Ljudi, i bebe imaju reakcije temperaturu, malaksalost, plač kao i bolnu osetljivost nakon vakcine... nikad ljudi vise nije kukalo na ovo... bem ti zivot.

Sve su dobre vakcine, iskulrajte ove price o trombozama i Astra Zeneci jer je politicka prica, i primite sta se nudi.

Pa normalno je da su ljudi zbunjeni sto se vakcina tice kad su od pocetka ovog sranja dobili milion kontradiktornih izjava od strane ``strucnjaka``. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ljudi ništa ne slušaju kako treba. Pitaju lekara koje su reakcije, on im odgovori koje su.

Onda oni dodaju reč "neželjena" reakcija. Ko kaže da je neželjena?

Ili nuspojava, to nije "neželjena" nuspojava.

A ako im kažeš željene nuspojave su temperatura, bol u mišićima, malaksalost, slabost itd onda ih truješ i čipuješ.

Njih Nestorović jedini dovede u red jer kaže rastu jaja od vakcine ili se dupe smanjuje ili Tesla mazao čelo time.

Srbi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

premalo se i matorih vakciniše, neće ni oni, to je i najveći problem trenutno

imaš nekih 3 miliona vakcina, to je dovoljno za milion i po vakcinisanih, dakle bukvalno za preko 65 godina, oni se ne jave za vakcinisanje, neće, kuju zavere i slično

bukvalno mladi ne bi došli na red do jeseni da su se matori stvarno prijavili

umesto toga mene mladog Šiptara zovu i nema dva čoveka na fajzeru da stoje u redu

ja se bukvalno prijavio forme radi kad sam popunjavao ćaleta, nisam uopšte očekivao poziv jer sam mlađi od 5 miliona ljudi u Srbiji

5 miliona ljudi, 3 miliona vakcina, you do the math

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ozbiljno razmisljam da se iz Nemacke prijavim za vakcinu u Srbiji, pa kad me pozovu, da nahvatam brzi let i dodjem dole, radim od kuce 3-4 nedelje koliko treba da se isprimaju obe doze, i onda da se vratim u Nemacku. Ovde je bukvalno kurceva rabota, i dalje sam u neverici koliko EU jede govna i gleda samo da zaradi pare na celoj situaciji, tj Nemacka ne uspeva da vakcinise dovoljno brzo svoje ljude (em sto ljudi nece, em sto su birokrate pa sviraju kurcu), pa onda blokiraju i sve ostale da se eto, kojim slucajem ne bi necija ekonomija brze oporavila od Nemacke. Govnari stvarno, i pricam sa kolegama Nemcima, isto misle i isto hejtuju trenutno ponasanje EU (citaj Nemacka, nema kurca od EU). 

A na temu sto se matori ne vakcinisu, pricao mi je cale koji se vakcinisao u prvom talasu cim se otvorilo, da vecina njegovih kolega, ako ne i svi, poceli da ga hejtuju i smaraju i pune glavu teorijama zavere jer je primio vakcine, a cale se odlicno oseca, cak kaze da se nije osecao ovako dobro godinama (prelezao Covid pa se vakcinisao Sputnikom). Sve uz kur realno ... Srbi treba da se manu teorija zavera, da pogledaju Izrael koji prvi ne bi vakcinisao svoje da su vakcine stvarno problematicne. Izrael kojima je expanzija i sirenje i podmladjivanje nacije jedan od najvaznijih socijalno politickih ciljeva, vakcinisu samo pice. Al ne, nece Srbin vakcinu Bil Gec boc.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, Face Of Melinda said:

Ljudi, i bebe imaju reakcije temperaturu, malaksalost, plač kao i bolnu osetljivost nakon vakcine... nikad ljudi vise nije kukalo na ovo... bem ti zivot.

Sve su dobre vakcine, iskulrajte ove price o trombozama i Astra Zeneci jer je politicka prica, i primite sta se nudi.

Ma normalno, ja lično se ne žalim, samo delim svoje iskustvo... 🙂 

Inače, prijavio sam se u opštini grocka(tamo su mi matorani sad), ambulanta u begaljici, milina, malo ljudi, osoblje predivno...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

100% ljudi koje znam da su i preležali koronu i primili vakcinu, su bolje prošli sa vakcinom, nego sa koronom 😄 Od vakcine niko koga znam nije umro, završio u bolnici ili sa upalom pluća. A imam prijatelje/poznanike/rođake koji su tako prošli sa koronom

@ShinigamY

Kupi kartu za datum koji ti odgovara. Par dana pre dolaska se prijavi za vakcinaciju. Kad dođeš, idi odmah (posle dan, dva) i pustiće te. Onda ili ostaneš 20 dana za 2. dozu, ili dođeš ponovo za 3 meseca ako dobiješ AZ

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZ je sjajna vakcina, i napravljena od strane kvalitetnog kadra, takodje jedina koje se naplacuje samo da pokrije troskove pravljenja bez dodatne zarade... zato se zapitajte odakle kampanja protiv nje...

Takodje studije su pokazale da je cak i jedna doza dovoljna za solidan imunitet, i da je najbolji odgovor imuniteta zapravo sa duzim intervalom izmedju vakcine i revakcine. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još mesec, dva najviše. Pošto Srbi neće da se vakcinišu, neće nam Rusi, Indijci i Kinezi prodavati kao do sada, ima ko 'oće. Evo Mađari nas već stižu, Čileanci prestigli. Od juna ćemo biti prosek, posle toga u donjem delu tabele, gde nam i sleduje. Jedino braća Grci mogu da nas izvuku, ako raja navali na Halkidiki. Mada i za to su male šanse, pošto smo bankrotirali

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Srbiji je milion ljudi primilo obe doze, to je oko 15%. I još pola miliona 1. dozu. Takođe, među vakcinisanima ima i onih koji su već preležali (većina u mom okruženju spada u tu grupu). Ako se uzme u obzir da mnogi ne mogu (mlađi od 18g, trudnice i dojilje najviše) i da mnogi neće (avaksi, mada i među njima ima onih koji su već preležali), možemo očekivati 50% do jeseni u najboljem slučaju. A i posle jeseni teško da će se taj procenat menjati. Što nije dovoljno, posebno sa novim mutacijama.

Ja mislim da se kod nas vaksinisati 70% otprilike kada u svim okolnim zemljama došu do tog ili većeg procenta, i kad naši ljudi vide da je to jedini način da kafane opet rade normalno

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...