Jump to content

Face Of Melinda

Recommended Posts

38 minutes ago, Demon Seed said:

Je l' ti bolje brt?

Nemo' andole, uzmi paracetamol ili nesto drugo, oce andol da napinje želudac... (Ja sam mislio da to više niko i ne pije za temperaturu i bolove sem u nekim specijalnim situacijama tbh...)

I ja se puko Fajzerom, reakcija malo prvi dan samo, kao limunadu da sam popio, videćemo drugu.

jeste brt. vraća mi se snaga danas, fino sam se naspavao sinoć.

@šiptareli: ženina drugarica je isto imala burnu reakciju na fajzer revakcinu, a i doktorka mi je rekla pred primanje da je česta pojava, tako da nisam iznenađen. iskreno, draže mi je ovako nego da nisam imao nikakvu reakciju, sad sam siguran da je vakcina odradila nešto, pošto od prve nisam imao nikakvu reakciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruze, da nisi možda proveravao antitela ili tako nešto? Moja majka je revakcinisana ruskom sredinom marta i opet je zakačila (mada stalno nosi masku i slabo se kreće, ali čuva svoje roditelje pa eto s njima kontaktira). Prenela je i meni, imamo otprilike istu kliničku sliku, kašalj i zapušen nos bez temperature, a ja nisam vakcinisana. Doduše, ja imam i bolove u mišićima....

 

Kapiram da mogu i ja da se pelcujem za koji mesec ali ne znam kojom i koliko je efikasno... Kontala sam AZ, ali čula sam par ljudi da imaju glavobolje od nje, iskreno to mi baš ne treba, i ovako me stalno boli... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod većine sprečavaju zaražavanje (to je broj koji daju kao efikasnost, koliko % iz praćene grupe se nije zarazilo), kod ostalih ublažuju kliničku sliku.

Mislim da je Pfizer najefikasnija i da je najelegantniji mehanizam pa time i blaže reakcije, stoga sam se fajzerovao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ljudi, nego nisam sigurna ni u ublažavanje, npr za kinesku definitivno, pošto ima ljudi koji su u bolnici sa njom... Ako je to lakša klinička slika da ga jebem

Meni su rekli da ja imam laku kliničku sliku pa opet nisam impresionirana (valjda kao grip, mada ne znam jer ga nisam nikad u životu imala), onaj dan kad sam išla na testiranje su me bolela leđa ko da nosim 200 kila na njima...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ljudi, nego nisam sigurna ni u ublažavanje, npr za kinesku definitivno, pošto ima ljudi koji su u bolnici sa njom... Ako je to lakša klinička slika da ga jebem
Meni su rekli da ja imam laku kliničku sliku pa opet nisam impresionirana (valjda kao grip, mada ne znam jer ga nisam nikad u životu imala), onaj dan kad sam išla na testiranje su me bolela leđa ko da nosim 200 kila na njima...
 
https://www.rts.rs/page/stories/ci/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81/story/3135/koronavirus-u-svetu/4337402/koronom-zarazeno-0008-odsto-vakcinisanih-amerikanaca-vakcina-sprecava-smrtni-ishod.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja pazario virus.

Startovao od subote uveče kad sam izmerio temperaturu 37,5. Uglavnom me drži od 37,1-37,3 preko dana, a noću skoči do 37,5 pa pred spavanje šuknem febricet. Rezultati krvi dobri. Uglavnom ne kašljem.

Jutros se probudio sa 37,2 pa otišlo na 37,5. 

Zovu me iz jebene policije svakog dana, kao da sam državni neprijatelj.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za policiju sam čuo i da nekog udave a čuo i za x slučajeva da nisu zvali nijednom, mislio sam da su to radili samo ono kad je bila najveća frka. Možda je tvojoj lokalnoj panduraciji dosadno... Dobar si, brzo da ozdraviš!

Ja ovih dana primam drugu dozu BioNTecha (malo da ispoštujem s imenom i Turke koji su je napravili :D), naplašio me Brtilko s reakcijom, nadam se da neće i mene kosti da bole i oči da mi suze da ne mogu da gledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

37 minutes ago, Antikristina said:

Meni se sutra završava kućni pritvor, mada me niko nije zvao nit dolazio, ovde kod mene niko ne proverava, a dobar deo ne poštuje (da ne kažem niko) 

Majore, vidimo se nikad čujemo još manje, uz želje da što pre ozdraviš 😄

ni mene nisu zvali

kevu moju svaki dan 

kako je kome u stanici dosadno oni cimaju narod 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće da me je zakačio neki poljski soj.

Danas temperatura do 38. 

Znoj kao kod Pejzaža u magli.

Ništa gore od posrane temperature. Navikao sam na kašalj pa makar me vozio i 15 dana, ali temperatura je ubistvo. Udara me na nervozu. Tačno mi je došlo da zadavim sve po kući.

Hvala svima.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...