Jump to content

Recommended Posts

• Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zašto toliko priče o prevenciji i higijeni? zato da bi se smanjio "viral load" tj opterećenje tela virusom. Svaki mikroorganizam izaziva infekciju ako uđe u telo u adkevantoj infektivnoj dozi. Još uve

Mislim da je vreme da cujemo sta struka ima da kaze  😪  

Zapis kare.

1 hour ago, Dark_Elf said:

Nemoj meni da pričaš o nedostacima demokratije i kapitalizma, pa svi ovde koliko ja pozitivno mišljenje imam o svemu tome. 
Ali da me neko ubedi u nešto, potrebno je više odf youtube klipova, ili da mi kaže "keve mi, tako je". Evo i sam kažeš "uništavanje eko sistema".  Je l' misliš na 5g mrežu? Ako da, koji su onda dokazi? Pa ako i ima ikakav uticaj 5g mreža (u šta ne verujem), to je mačji kašalj koliko je industrijska revolucija (koja traje donekle i dan danas) razorila eko sistem. 
Tako da - ja mislim da bi praktičnije za eko sistem bilo da se ljudi pobune protiv nečeg mnogo konkretnijeg i dokazano ubojitijeg (na primer, kineske fabrike koje su razorne za ekologiju), neopravdane seče šuma i td.... i ne, nisam ljubitelj iritantne Grete... 

Имаш склоност да извлачиш ствари из контекста и мешаш их. Екологију сам помињао у оквирима претходна 2 наведена, односно онога што се тренутно дешава. Нпр. изградња мини хидро-централа док је народу "забрањено" кретање, облак загађења за који су причали да је од аутомобила, а сада пошто аутомобила нема, крив је ветар и прашина са друге стране земљине кугле итд..

Доказивање било чега је апсурдно, зато што неверни Тома увек нађе начин да рационализује и схвати информацију онако како њему паше. Некада је у праву,  некада није.

Не бијем никога по глави тољагом. Ово је више информативног карактера и друга страна приче.

Jesam ja ovo dobro skapirao: 
Prosečan seljo ispred drakstora ili zadruge, misli da će Bil Gejts da napravi vakcinu koja u sebi ima mikročip, da mu ubrizga u venu, i da prati 4-5 milijarde selja, šta rade ispred drakstora ili kući sve vreme? Onda će sledeće godine isto to da uradi, a i one godine tamo? 
A onda će da ih pobije virusom.

Izmiče mi, što ih odmah ne pobije virusom, nego baca pare na čipove i vakcine? 

A i sto ne bismo terali kurac bilo kome... Mislim, mi majmuni ispred gragstora. KOLJI!

• Like 1

31 minutes ago, Srbin Hamza said:

ko to tvrdi uopšte... valjda će samo da zaradi pare

Pola miliona amerikanaca, recimo. 

Kad kažem "seljo", ne mislim samo na naše. 
I naravno, nemam ništa protiv ispijanja piva ispred drakstora, i sam sam to radio u prošlosti, i opet bih bez problema ispijao. :) 
Doduše radije rakiju, nego pivo. :) 

pola Amera tvrdi i da su videli male zelene

meni je svakako taj Gejts odvratan lik, ne čudi me da neko s psihosmetnjama razvije posebne umišljaje u vezi njega

pa on nikad nije ni bio ispred ili iza dragstora, iza pogotovo, tamo bi ga gospoda prebila

3 hours ago, Dark_Elf said:

Jesam ja ovo dobro skapirao: 
Prosečan seljo ispred drakstora ili zadruge, misli da će Bil Gejts da napravi vakcinu koja u sebi ima mikročip, da mu ubrizga u venu, i da prati 4-5 milijarde selja, šta rade ispred drakstora ili kući sve vreme? Onda će sledeće godine isto to da uradi, a i one godine tamo? 
A onda će da ih pobije virusom.

Izmiče mi, što ih odmah ne pobije virusom, nego baca pare na čipove i vakcine? 

http://www.instagram.com/tv/B_b6NZTHEnr/?utm_source=ig_web_copy_link

Valjda vam je sada jasno da bi trebalo da pređete sa Gejtsovog Windowsa na oslobođeni Linux.

prekomplikovan mi je jbg

mada bi možda i trebo, samo da skontam kakvih programa ima za obično čitanje, pisanje, gledanje filmova, slušanje...

Instaliraj  MX Linux ako ti je prekomplikovano. A i tvoji komunisti ga prave.

ima sve što i Gejcov Pendžer? Office, pdf s edit opcijom

možda bih mogo da naučim data mining Twittera, mada verovatno sam antitalenat

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...