Jump to content

Havukruunu


Angelystor

Recommended Posts

Gre'ota najvećeg reda da bend koji je izdao jedan od albuma godine, a svi znamo kakva je ova godina, nema svoju temu na ovom uvaženom forumu.

Nisam slušao prethodna dva albuma, ali ispraviće se te ubzro. Dotle, za neinicirane, mislim da ova pesma dobro prezentuje album:

Kada sam prvi put pustio album, iskusno sam se zadesio usred šume na Košutnjaku, savršeno uparivanje. Ovaj chanting intro prve pesme, pa kad krene riffčina na 01:11, tad se naježio i nije me puštalo naježenje do kraja albuma. Povremeno mi se desi da neki album vežem za vreme ili mesto gde ga prvi put čujem, e sad mi je Sota vezan za tu šumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odličan album, verovatno će mi i album godine u black metalu biti.

prava epska blekčina, vrlo slično Moonsorrow fazonu (sa sve horovima skinutim u bobu) ali daleko agresivnije i direktnije, gomila heavy uticaja, čak i neki 80s rifovi i solaže, poštenom čoveku nema šta da se ne svidi ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajan album zaista. ne volim mnogo ni black metal generalno a moonsorrow mi predosadan ali ovo vozi za sve pare. Lepo cuti black metal gde se neko potrudio da napravi dobre riffove ne samo da voze nego da su i interesantni, i melodicni, i sviracki, i raznovrsni. idalje stojim iza komentara da mi zvuci kao black metal Lost Horizon. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Не разумем баш чему толки хвалоспеви овом бенду ал ајде сад. Нису измислили топлу воду и по мени класичан фински бенд који се једино разликује по томе што не роштиља до бесвести као већина других. Далеко од тога да су лоши али по мени има далеко бољих. Овај последњи албум чак није ништа посебно и њиме се дефинитивно нису прославили. Прва 2 су далеко бољи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...