Jump to content

U potrazi za muzicarima


J0991

Recommended Posts

Cao, izvinjavam se ako vec postoji poseban forum za potraznju muzicara, tj. clanova za bend, tek sam se skoro ulogovala ovde, tako da mi nije bas sve jasno. U svakom slucaju, bavim se pevanjem nesto vise od 15 godina, bila sam u raznim bendovima, takodje sam imala solo akusticne svirke, relativno skoro sam se doselila u Novi Sad iz Kosovske Mitrovice, i htela bih da nadjem ljude za osnivanje benda u Novom Sadu. Sviram amaterski gitaru i bas-gitaru, na fakultetu umetnosti sam svirala klavir, ali glavni aduti su mi pevanje i pisanje pesama. Ne ogranicavam se zanrovima uopste, ali da navedem neke od licnih inspiracija: The Offspring, Metallica, Riverside, Nirvana, Avenged Sevenfold, SOAD, Black Tide, The Donnas, Crucified Barbara, The Dose, Staind.. ima i muzicara izvan rock'n'rolla i metala koji me inspirisu, tako da sam veoma otvorenog uma sto se tice ukusa, radila bih obrade, kao i autorske pesme, sve je stvar dogovora. Mozete me izguglati, ima me na netu, imam stranicu na fejsu, instagramu, sound cloud-u, ali evo i jednog primera mog rada u jednom od bivsih bendova: 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...