Jump to content

2022.06.12. *KC Grad, Beograd* Imperial Triumphant (SAD), Nero di Marte (ITA)


azal

Recommended Posts

16 hours ago, HUMAN said:

Koji su sad pa ovi? 

Laza opet organizuje intimnu peder žurku samo za odabranu ekipu sYumaaa.. :lol:

cinjenica da nisu neka losa kopija Morbid Angela iz Kolumbije ali izdaju za Century Media i glavni su support Immolationu na njihovoj sledecoj americkoj turneji

  • Like 1
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Angelystor said:

Skidam kapu za rizikovanje organizacije koncerta pred n-ti 'talas'.

Ma bezbedno je, održaće se ovo, u najgorem slučaju sa kovid propusnicama.

Sad je prilično loša situacija, a opet nisu zabranjeni koncerti, teško da će biti gore (sem što ovo sad vrv još nije peak tekućeg talasa) broj vakcinisanih ne može da pada, može samo da raste, tako da ide hajp :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, Demon Seed said:

Ma bezbedno je, održaće se ovo, u najgorem slučaju sa kovid propusnicama.

Sad je prilično loša situacija, a opet nisu zabranjeni koncerti, teško da će biti gore (sem što ovo sad vrv još nije peak tekućeg talasa) broj vakcinisanih ne može da pada, može samo da raste, tako da ide hajp :blek:

Ne mislim da je konkretno rizik da li će se u Srbiji moći održati koncert, već na svim datumima na turneji. Jer treba da dolete iz Amerike i kontam da im sjebava logistiku/isplativost ako se određeni broj koncerata na turneji izjalovi. Mislim da evo već 2 godine nijedan američki metal bend nije imao neku veću turneju po Evropi (ili uopšte?). Doduše, kontam sad da im je ova turneja manje-više Istočna Evropa samo, gde su generalno bile lakše mere, tako da veća šansa da će biti.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Haos sam ja said:

A jesi ti potpisao neki ugovor da moraš da ispucaš određenu kvotu nebuloznih postova periodično? Pošto je očigledno da bendovi ovog tipa nisu tvoj fah, ne znam šta si koji moj došao na ovu temu da meriš death metal patku. 

Ne može čovek ni malo da se sprda a da ne uvredi muzički emancipovanu gospodu. A ni tebi ne smeta baš mngo da ideš po temama kultnih oldskul bendova i kenjaš koliko je to dosadno, zastarelo i namenjeno isključivo neandertalcima.. mrš bre

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I hajpujem ja ovu pretencioznu kvaziavantgardnu njujoršku splačinu jer je ljudski da se podrži kad se neko iscima da organizuje svirku, naročito u ova vremena, kad ono op nipodaštavanje toga što se organizuje Marduk...

Ali kapiram da ne treba podrška od fašiste kao što sam ja :blek:

Banujte Humana da ne bude bez ič...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...