Jump to content

2022.11.11.*Dom Omladine, Beograd* Oliver Tree


VoivodBG

Recommended Posts

Beograde! Rodeo cirkus Oliver Trija u vašem gradu, u Domu omladine 11.11.22.
Ulaznice su dostupne:
https://cutt.ly/5C5seCl (TicketsCloud in euros)
https://cutt.ly/mVedfbN (Tickets.rs u dinarima)
Internet vokalista, producent, autor, režiser i umetnik performansa, Oliver Tri je pratio put na kom se muzički ukrštaju pop i alternativa da bi stigao do mesta na kom se vizuelno sudaraju umetnost i zabava. Od komedije do ekstremnih sportova, stvaralčki svet Olivera Trija se prostire šire nego kod bilo kog umetnika pre njega.
Poreklom iz Santa Kruza u Kaliforniji, Oliver Tri se kroz razne projekte tokom poslednjih 10 godina izgradio kao renesansni čovek. Toliko nepredvidiv da izgleda da niko da ne može ni da sluti šta će Oliver Tri sledeće učiniti. Ne susdržava se da te nasmeje, rasplače, natera da se duboko zamisliš ili da učini da ti bude neprijatno tokom 4 minuta trajanja muzičkog spota, on stvara sopstveni priručnik kako upakovati i servirati pop kulturu u internet dobu. Svestran u svakom smislu te reči, Tri ne samo da istražuje svaki oblik zabave već i svaki muzički žanr. Njegovo stvaralaštvo nema kategorija. Nije ograničeno. Oliver Tri je stvorio multimedijalni projekat osmišljen tako da preispituje stanovišta o tome šta je umetnost i ni najmanje ga nije briga šta će bilo ko na to da kaže!
Muzički spotovi koji su vam dobro poznati:

http://www.youtube.com/watch?v=8F2s8ivKXNY
http://www.youtube.com/watch?v=UEoU6VbH

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Vrati se na onaj tekst o tome sto nas zaobilaze velike zvezde. 😄 Ja se ovome radujem jer iskreno bih voleo da se rasproda, da vidim da li je ovaj ludak odlican kao na drugim lajvovima, i navodno je ovo poslednja turneja i da ih vise nece raditi. Javim utiske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

* nema kriticne mase
* nema narod para

Mada mozes baciti link do teksta.

 

Inace, meni je ovo suludo, jako malo ljudi je attending, karte preksupe. ne sporim da je cena verovatno realna na osnovu cene bookinga, samo mislim da ekonomija iza ovog giga ain't gonna fly. Jedino ako rusi ne puste neku chain poruku drugim rusima da podrzie njihov biznis pa ne dodje malo vise ljudi iz solidarnosti. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Urukimas na temi o koncertima i organizaciji Oblakoderov izlisan clanak o tome. Nadam se da ti ovo pomaze.

Joj potvrdili Turbo Trans Turiste kao predgrupu, a oni su mi jedna od najusiljenijih novijih grupa sa nase scene, trebacu to da prezivim, znaci tri sota viskija da izdrzim do Olivera legendice.

Bacim i neke klipice sa njega ako uhvatim. A posle No Sleep Partiboi69 yeah!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne mogu da razumem one koji mogu da razumeju šta se ovim Rusima sviđa kod ovoga Olivera...

O čemu se radi, lik izgleda kao iz Fast Show, pravi face dok peva, pomalo je smešno, pesmice neke rinfuzni pop šalala.

Možda je fora što ima retro šmek, tipa liči na sav pop sa kraja 00ih, to je sad već retro..?

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, bravo, Oliver je pre svega showman, on se probio putem TikToka nasa generacija to mozda nece skapirati jer ga ne koristimo, barem ja. Drugo on je imao kolaboraciju sa Little Big, a to ti je od novijih izvodjaca u Rusiji next level hot shit, cak je i bio tamo oko 6 meseci i ziveo. Planiram da napisem bas izlisan tekst o koncertu, pardon vodvilju, pardon stend apu, pardon zajebanciji. Meni je provod bio odlican, i stvarno skidam decku kapu, nenormalna energija iako se dobro zeza, nema cinizma tu.

Btw, nasi klinci, znali sve tekstove od prvog do poslednjeg, sto je retkost, jer ko pamti tekstove danas, a mislim da Oliver ima taman tu dozu ironije, samosvesnosti u tim pop formama koje su odjek na neku ne tako daleko proslost. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 11/11/2022 at 9:22 PM, VoivodBG said:

Prodao preko 500 karata ruje ponovo u vecini, goddamn

meni je nevoerovatno kako mizeran broj ljudi iz BG ide na te ruske eventove, i obrutno. lupam na Marini Heirlop bilo 10ak -20 ljudi uz BG (cini mi se), sve ostalo rusi. i obrnuto - na Munly-ju malo ko/niko od rusa.  neki the city & the city scenario hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...