Jump to content

2022.11.11.*Dom Omladine, Beograd* Oliver Tree


VoivodBG

Recommended Posts

Pa i nije, bilo na prosloj straniici, on na toj pesmi zavrsava svaki set plus bis Alien Boy, ali jebiga, niko ne voli da primi u cuficu lutkicu. Mada ni on nije zlatan uzeo fanu telefon pa ga suknuo u publiku, i drugi put bacio limun u publiku dok je pricao o pravljenju limunade od teskog zivota. E da odo da pisem o koncertu, ks ks ks ks

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, VoivodBG said:

Kako mi je drago Dimone Simone sto pokazujes razumevanje, drugi album Oliverov, Cowboys Dont Cry je dragulj i ima hitova. Daj mu sansu.

Vo ko Kostunica neobavesten.

Pa kako ne, volim ja kad valja, nisam ja diskriminator... Miss You mi je odlična pesma (vrv će za neko vreme da iskoči i u varijanti bez tuc tuc, dobra je i za unplugged realno, pod uslovom da ume da otpeva uživo korektno u odnosu na to koliko mu je na snimku nabudžen vokal), al' ona Life Goes On, Hurt, i Cowboys Don't Cry mi nisu nešto zasad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, nisam skontao jer se razlicito zovu.

Pa ladno se zovu različito jer je ovaj lik uradio remix, pa je Oliver maznuo nazad to od njega, tj. Schulzu reko odradi mi isto kao ovaj momak ovde što je odradio :haha:

 

To me podseti, godinu dana se trujem besomučno ovom pesmom, fantastična je:

Da bih saznao pre mesec dana da je lik samo uzeo najjači deo iz Kanye West - Real Friends i izloopovao ga i smixao u lofi house pesmicu.

Poslušao sam original, kol'ko god da sam hejtovao Kanyea, ima definitivno izlive genijalnosti, ovaj melodični hook iz refrena mu je do jaja, produkcija mu je dobra, prso sam jbg dobar mi je Kanye, nisam tri metal albuma poslušao zadnjih mesec dana :haha:

Probao sam Vader diskografiju ono kad smo glasali, posustao kod Necropolisa, možda je u tome greška, što sam se terao da slušam neuzbudljiv metal, mator sam više za te projekte temeljnog hronološkog preslušavanja, samo nasumični Cursus Impasseovi i Furune Palingenezije mi i dalje leže :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 11/16/2022 at 7:31 PM, Kumodraski Vo said:

Evo još jedan bonus za simona

 

Ja tek sad vidim ovo, je l' Oliver ozbiljan ahahahahaha

:wub:

Ahahahahahahah kida

"From what I've seen of Cal", kao jebeni Ognjen Amidžić kad priča šta mu je Oskar rekao :haha:

Don't touch the fucking hair ahahahahahaah jbt kakav sajam ludaka, fantastično

Au tebra :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobru su tačku priredili, tako se hajpuje, tako se glume likovi na internetu... Sem što je Fantano iritantniji nego što je smešan, ali fora je u tome što su mu glupe fore i tako u krug :haha:

Najjače je kad neko na osnovu nečije pojave na internetu formira mišljenje o njemu, naivnost toga im leži u pristupu "ja sam pošten čovek, ja se ne foliram na netu i to očekujem i od drugih", podseća me na neke yumetalce kroz yumetal istoriju, najsmešniji ispadnu likovi koji preozbiljno shvataju sebe...

Otvoriš LinkedIn, red da se smeješ, red da povraćaš... Treba se posvetiti show biznisu, nikad nije kasno...

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

To si lepo opazio, percepcija nečije ličnosti putem svih medijskih pomagala dosta utiče, a linkedin jeste jedna od najgorih mreža koja je nastala, gora i od instagrama jer potpomaže nejake ljude da dođu do izražaja sa svojim bolestima, umesto da nađu dobrog psihijatra ili partnera-partnerku i da se bave svojim životom, a ne da projektuju marketinšku kampanju.

U svakom slučaju zna Oliver šta radi, i to dobro, nekima je trol, drugima je muzičar, trećima idol, a ja velim da je od svega pomalo i da je barem svoj na svome kroz tu čitavu medijsku prezentaciju. 

Izgleda da je sada spao samo na sebe jer je u Danskoj nastupao sam. Očigledno je bubnjar previše uvređen što mu je nazvao kćer debilkom. 😆

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Demon Seed said:

Probao sam Vader diskografiju ono kad smo glasali, posustao kod Necropolisa, možda je u tome greška, što sam se terao da slušam neuzbudljiv metal, mator sam više za te projekte temeljnog hronološkog preslušavanja, samo nasumični Cursus Impasseovi i Furune Palingenezije mi i dalje leže :haha:

Šta Vader uradi čoveku 

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...