Jump to content

2022.09.27. *Anti Shop Elektropionir, Beograd* Tides From Nebula (PL), In2elements (PL)


Haos sam ja

Recommended Posts

Tides From Nebula je poljski odgovor na bendove kao što su Russian Circles ili Explosions in the Sky. Karte su u pretprodaji 1200 rsd, a na dan certa 1500 rsd. S obzirom na veoma bednu ponudu muzičkih događaja u Beogradu ovih dana, vrlo verovatno se vidimo na ovom koncertu ako neko dođe, a i da se podrži malo Resetor za sve ove godine entuzijazma.

  • Like 2
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

11 hours ago, Kumodraski Vo said:

Pa generalno isao sam na Pixies, Mglu, rejvovi neki u Dragstoru, sace Saturnus i Evoken, Munly, GBH, The stone. Ima dosta i ovih nasih bendova svirke..

Kao što sam i rekao, kad se sve to razvuče na nekoliko meseci - poprilična beda od ponude.

Btw, Saturnus svira sa Esoteric.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje je nego u poslednje 2 godine naročito haha, ali ne bih baš rekao da je stanje kao pre covida. Lokalne bendove i rejvove u Drugstoru ne računam u neku ozbiljniju ponudu. Ima i Anneke VG u novembru ali meni je sve to i dalje dosta mršavo i više u fazonu daj šta daš.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kojim vi to kurčevim koncertima pričate?? Nikad gora ponuda, da nije bilo Mejdena i par legendarnih bendova na Exitu ja koncerta ove godine ne bih video.. ne računam ove manje svirkice, a i to ništa spec.. eventualno vidim po NSu ima ponešto, mada je i Atheist otkazan tako da mrka kapa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi iz koje perspektive se gleda...ako se gleda sa pozicije prosečnog Iron maiden fana ovo je sranje, ako te malo interesuje da šaraš i da čuješ nešto van glupavih HM okvira solidna je godina...

Npr....A place to bury strangers, Naxatras, Dead can dance, Boy harsher, Kristin Hersh, Jessica Moss/Jerusalim in my heart, Imperial triumphant, Jozef van Wissem, Black lips, Tamikrest, Wardruna, Pan-american, Pixies, Mgla, Kings of convenience...

Do kraja godine najavljeni: Hexis, Lebanon Hanover, 1000 mods, Tides from nebula, Munly and the lupercalians, Anneke van g, Dordeduh....

 

  • Like 2
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

35 minutes ago, Mickey mouse said:

Zavisi iz koje perspektive se gleda...ako se gleda sa pozicije prosečnog Iron maiden fana ovo je sranje, ako te malo interesuje da šaraš i da čuješ nešto van glupavih HM okvira solidna je godina...

Npr....A place to bury strangers, Naxatras, Dead can dance, Boy harsher, Kristin Hersh, Jessica Moss/Jerusalim in my heart, Imperial triumphant, Jozef van Wissem, Black lips, Tamikrest, Wardruna, Pan-american, Pixies, Mgla, Kings of convenience...

Do kraja godine najavljeni: Hexis, Lebanon Hanover, 1000 mods, Tides from nebula, Munly and the lupercalians, Anneke van g, Dordeduh....

 

I to što kažeš, svira i prdi bg svako malo.. baš sam glup, odlično nam je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam utisak da se vratilo na pre-korona nivo sve, sada kad je Nino opet u igri. Tri-četiri benda koja baš hoću da vidim i još jedan-dva reda radi da se pretoče organizatoru novci. Festivali ce ove godine biti krvavi sudeci po početnim najavama, imajući u vidu da će svi da sviraju svuda xD

Interesantno mi je da inflacija nije uticala na cene karata 😄 sve košta isto k'o nekada 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...