Jump to content

2022.09.27. *Anti Shop Elektropionir, Beograd* Tides From Nebula (PL), In2elements (PL)


Haos sam ja

Recommended Posts

Ne bih da cepidlačim, ali Nino je u igri sa istim malim bendovima koje je već dovodio. Cenim čoveka i trud i verovatno ću ispratiti sve to ali to je realno neka treća liga zapad bendova tog tipa, o čemu pričamo.

I generalno, većina ozbiljnih imena (pri tome ne mislim na neke dinosauruse nego na bendove u prajmu) nas zaobilazi u širokom luku.

Evo gledam sad 2019-u samo od onoga na čemu sam ja bio a bilo je toga još: Richard Bona, Riverside, Solstafir, Septicflesh + Krisiun, Mono, Black Lips, Red Fang, Snarky Puppy, Mgla, Acid Mother Temple...

2018: Comeback Kid, Algiers, Dark Tranquillity, Mars Red Sky, Yawning Man, Leprous + Agent Fresco, God is an Astronaut, The Necks, Minsk, Toby Driver...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2019: Jucifer, Solstafir, Mono, Methadone Skies, Thievery Corporation, DCD, Mgla, She Past Away, Föllakzoid, Acid Mothers Temple, Dopethrone, Obsidian Sea i jos dva puta toliko domacih svirki i jos pola toga Rumunije, Madjarske i Hrvatske, i jos Rtanj i Brutal

 

2022: A Place to Bury Strangers, Daliborovo Granje, Dead Can Dance, Hooverphonic, Imperial Triumphant, Jozef van Wissem, Wardruna, Mgla i do kraja godine jos Tides From Nebula, Saturnus/Esoteric i jos tri puta toliko domacih svirki (od kojih jesu Bjesovi vecina al' sta sad xD), i jos Rtanj i Brutal

 

U stvari, ako negde osecam da ima manje, manje ima kod Rumuna i Madjara xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mickey mousePa bolje je barem meni plus su neki bendovi dolazili po prvi put. Videću baš i prethodnih još godina kad me ne bude mrzelo.

@Havočkapa nije cilj ovde navoditi događaje van Srbije, bio sam i ja na raznoraznim koncertima u inostranstvu svih tih godina al nije to poenta priče, moja teza je da je ovde kod nas beda od ponude posebno post-covid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ok je bilo, samo što im je nastup bez bisa trajao jedva 45 minuta. Bio sam na oba prethodna koncerta kad su dolazili, sad ne mogu da se zakunem al skoro da sam siguran da su im nastupi trajali skoro pa duplo duže.

Poseta jeziva. 

Epionir u sve gorem stanju, sranje od prostora za svirke.

Pojma nemam što je sve počelo onako rano, pretpostavljam da mora u Cetinjskoj to da se završi tipa do 10...ili ne...jbmlga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...