Jump to content

2022.10.08. *Дом омладине, Београд* The Stone/Terrörhammer


Сале

Recommended Posts

MM Concerts i Serbian Hellbangers
представљају:
THE STONE
TERRÖRHAMMER
08.10.2022. Дом омладине, Београд, сала Американа.
20 година од објављивања култног албума "СЛОВЕНСКА КРВ", српски black metal бенд THE STONE обележиће својеврсним концертом у београдском Дому омладине, где ће по први пут публици представити албум у целости. Остатак наступа биће посвећен и даље актуелном, деветом по реду студијском албуму "КОСТУРНИЦЕ" као и песмама које припадају демо периоду бенда.
Специјални гости вечери биће speed metal хулигани TERRÖRHAMMER који ће публици представити свој бескомпромисни звук старе школе метала.
Улазнице можете купити по претпродајној цени од 1.500 динара. На дан концерта цена је  2000 динара.
Продаја: Tickets.rs i Anti Shop

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije bilo lose sinoc.
Terrorhammer dobar i sve je to nekako kao mix onoga sto bih inace i slusao ali jednostavno meni licno nikako da klikne i da mi se svidi.
The Stone zavisi kako kome. Meni su bili odlicni, a ekipa sa kojom sam bio je stajala pored tonca sa desne strane i kazu da je zvuk bio katastrofa, a Gladu vokal bas los.
Ja sam stajao ispred Cika Kozija, meni je bilo ok i skroz na mestu.
Setlista kako je najavljena cela Slovenska Krv, 4 sa Kosturnica i tri starije. Nemam mnogo zamerki, sem sto jedva cekam da sto manje sviraju uzivo materijal sa Kosturnica 🙂
Posecenost je bila bas dobra. U pocetku je to dosta slabo izgledalo ali bas se dobro popunila Amerikana.

 

 

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам веровао да ћу ово икада рећи или написати али синоћњи концерт ми је боље легао него магла пре метар дана.
Ја сам првенствено дошао због терорхамер пошто њих много више пратим од стоун и људи су у потпуности испунили моја очекивања. Звук је за мене био и више него савршен. Страва ми је што се бубањ чуо мало јаче него што је можда требало али мени није сметало ни најмање. Свиђа ми се што фурају тај некро/спид звук и уживо су звучали скоро па боље него студијски. Не могу ни да замислим шта би било да Влада ангажује још једну лајв гитару. Мислим да би све горело. Солидна минутажа од 45 мин за предгрупу али по мени могли су да споје барем сат времена. Али и овако је било феноменално.
Стоун по мени на висини задатка. Нисам неки фан бенда и као што рекох не пратим баш детаљно њихов рад али синоћ су мајсторски одрадили посао. Ја сам стајао у првим редовима десно од бине и једина замерка је што је звук на моменте (мени барем) био прегласан и као неразумљив. Не знам, можда зато што сам био превише близу. Сат ипо квалитетног домаћег црног метала. А и видело се да се људи својски труде да отпраше а тако је и било.
Био сам крајње скептичан по питању броја људи али посећеност је била и више него добра. Искрено, нисам очекивао онолико људи и то ме је пријатно изненадило. Али опет није била превелика гужва да не можеш да мрднеш ни да дишеш. По мојој процени око 350-400 душа.
Синоћ сам изашао из Дома омладине пуног срца а последњи пут ми се то десило кад сам гледао хипокриси ономад кад су долазили. За мене лично, синоћњи догађај чиста десетка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni bilo do jaja

 

Terrorhammer sašili, što bi rekao Lelek nemamo-osnovnu-školu muzika, sve po glavi, tako treba
meni baš legao taj nastup i jedina zamerka na sinoćnje veče mi je na to što nisu imali ni diskove ni majice, pa kako tako na koncert jebem mu
ja optimista se još nadao da će biti All My Sins cedeova, lel

The Stone takođe ubiše, odlično je uigrana ova ekipa i nije bilo greške
neke pesme su mi zvučale još bolje nego na Slovenskoj krvi, majstorski su odsvirali ceo album
ono što ne kapiram je zašto se Rakić obraćao publici, a ne Kozeljnik, al dobro, nebitno

Kamen ftw

 

i ja uzeo onu majicu koju su svi kupili, ima da se srećemo po gradu u njima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слажем се ово за терорхамер мајице. И ја се понадао да ће бити нешто кад оно мућак. Ја купио ону стоун мајицу само са логоом напред и словенска крв назад. Доста једноставна слика. Не волим тај шарениш који баш боде очи.
Ако хоћеш all my sins дискове, Контактирај Владу Узелца. Ја сам од њега купио прва 2 албума.

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 minutes ago, Сале said:

Слажем се ово за терорхамер мајице. И ја се понадао да ће бити нешто кад оно мућак. Ја купио ону стоун мајицу само са логоом напред и словенска крв назад. Доста једноставна слика. Не волим тај шарениш који баш боде очи.
Ако хоћеш all my sins дискове, Контактирај Владу Узелца. Ја сам од њега купио прва 2 албума.

 

proveriću, ali mislim da nema tih diskova više

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bog zna kakav fan bendova, ali super bila svirka, totalno oldskul (Terrorhammer čak i previše.. hahaha)

Odlična atmosfera, baš dosta ljudi bilo, vidi se da se publika uželela Stona pre svega, ali i svirki ovog tipa uopšte! 

O zamerkama ne bih previše, a bilo ih je (Pančevci iako ne poznajem totalno njihov materijal poprilično grešili (il je to namerno.. hahaha), a Glam jednostavno nije dorastao ovako značajnom domaćem bendu, mada mu harizme ne manjka!)

Ali skroz dobar koncert  i treba ovoga daleko više, pogotovo kad je Beograd u pitanju! Mogao bi sad neki dobar DM kombo, ako ne stranci ono bar nek se udruže tipa Sakramentalci, Scaffold, Defilement.. pa naprave jednu lepu žurkicu:wink:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...