Jump to content

Amentes


Amentes

Recommended Posts

............Prvi AMENTES.......je stvarno albumcina,zasto to niko nije hteo da izda u Srbiji pa zato jednostavno sto u srbiji niko ne bi kupio takav album ili bi ga kupila nekolicina iz radoznalosti da vide sta je to.Mi smo inace jao ne pogodnao tle za domace bendove ......svi su nam bolji od nasi i onda nam se sve to polako vraca.Nije tacno da nema kvaliteta na nasoj sceni ali jedno je sigurno nemamo gde da snimimo kvalitetan album (mislism na produkciju) i na ravno nemamo para.Sto se tice novog albuma Amentesa ja jesva cekam da se snimi pa da i ja to cujem mada znam sbve pesme koje ce biti na albumu ........cak sam i neke skida zarad nekih davnih potreba ,ali bi voleo da cujem kako ce to da izgleda kda se sve lepo upakuje.

Izvini Bole nisam znao da se ti i Kole poznajete,ja sam mislio da mene zoves Brana.Vidjamo se na Digger/Therion.

....da dobio sam 10 iz Neuro........a a a a a a a a a a aaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, jebem vas... pa, i zovem tebe Brana! Koleta zovem Kolarski, zato sto mi je tako najlakse.

 

Sve sto si rekao za njihov prvi album je tacno, samo sto su onda trebali da ga urade u sopstvenoj reziji, pa underground kanalima da traze distribuciju u inostranstvu. Taj zvuk je tada jos bio vrlo svez i popularan napolju. Mislim, u cemu je poenta snimiti album i onda ga ostaviti da trune, samo zato sto neko drugi nece da ga izda? Sada je bar lako napraviti diskove i izdati sam. Kako je Azazel uradio, kako je Flush uradio i jos gomila bendova?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RNA

Pokusavali smo da proguramo prvi album kod gomilu malih, da ne kazem underground, inostranih izdavaca, ali dzabe. Izgovor im je uglavnom bio to da je losa produkcija, sto je nazalost apsolutno tacno. Inace, muzika se vecini svidjala. Bas zbog toga postoji tendencija unutar benda da se bolje stvari snime ponovo, kako bi dobile produkciju kakvu zasluzuju, i da se objave u nekom formatu. U pravu si, nema smisla snimiti nesto i ostaviti da trune.

 

@must be bewtween (Brana ;) )

Ti mora da si bio mrtav pijan kad si pisao poslednji post, posto ima milijun gresaka! :)

:pivopije:

Edited by Newcomer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nisam bio pijan...a jebote kao da me ne znas.Znas da uzasno brzo pricam a misli mi idu toliko brzo tako da jako lose sklapam celinu ali kontam da je sustina bitnija od forme.KOntas......ne obracam bas neku paznju kad pisem nesto na yumetalu..mada ako ti bas toliko smeta Gazda ......STARACU SE............Da se ponovo snime stare stvari..........BRAVO JA TO PODRZAVAMA I TO `OMAAAAAAAAaaaaaaaaa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi materijal ce takodje biti svez (obzirom da malo metal bendova gaji orijentalan prizvuk), iako je komotno mogao biti sniman pre godinu dana. Da ne ulazimo u razloge...

Postoji ideja da snimimo ponovo 4 najjace stvari sa prvog albuma, da snimimo jos 4 nove i mozda jos neku zajebanciju i na leto imamo spreman jos jedan full length album.

Inace, album ce se najverovatnije zvati Köprü i to po jednoj od stvari sa albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno gre`ota za taj album! Meni ga je neko narezao, pre sto godina i moram reci da sam se jako prijatno iznenadio!

Slusao sam neke stvari na 202jci, one radio prenose uzivo i jos tada sam bio zaintrigiran. :da:

Jedan od kvalitetnijih albuma u nas, steta sto nije imao bolju promociju, a i produkciju.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rna

:)

Nasao sam neke jako dobre veze za svirke u Istanbulu, ali mi prvo treba proizvod. A na tome radimo. Tamo se za sada ne isplati izdavati, jer je metal trziste tek u povoju. Ali publike i te kako ima. Novi materijal cemo gurati na njihovo trziste. Imamo jos nekih planova, ali o tom potom.

 

@acid rain

Upuceno nam je jako mnogo takvih komentara. Sve ce oko novog materijala biti mnogo kvalitetnije uradjeno, jer smo mnogo naucili na svojim greskama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JAVNO SAOPŠTENJE

PROTEST!!!

 

Smatram da je korišćenje fotomontaže na mojoj slici iz poslednjeg internet tabloida "Yellow Metal" pogrešno, i da vređa moj ugled.

Trula paparazzistička redakcija pokušava da zamaskira realnost.

 

Smatram da ja u stvarnosti delujem mnogo umornije u poslednje vreme, i da su trebali da se samo malko potrude da nađu neku svežiju sliku, a ne da montiraju tamo neku levu.

 

Ljudi će još pomisliti da nemam podočnjake od hroničnog nespavanja, i da sam lep.

 

Kontaktirao sam Koleta, koji će da me zastupa, i tužiću Yellow metal, dosta je bilo!

Tužbu u plavoj preporučenoj koverti sa povratnicom ( takozvanoj "AR") ću im dostaviti lično, peške!

 

Thraaaaaaaaaaash!!! :rockdevil:

 

Bandi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пошто је Банди најавио да ће тужити наш часни лист, ми ћемо му објављивањем наредног текста дати шансу да заиста и добије спор, обзиром на то ко га заступа.

 

СПЕЦИЈАЛНО ЋИРИЛИЋНО ИЗДАЊЕ ЈЕЛЛОВВ МЕТАЛА

 

М Е Г А С Е Н З А Ц И О Н А Л Н О!

БАНДИ НА РАВНОЈ ГОРИ!

 

IPB Image

 

Као што знате, драги наши читаоци, ваш Јелловв Метал увек први за вас открива све оно што други желе од вас да сакрију. Овог пута је разоткрио једну Бандијеву мрачну тајну. Он је претходног лета био на свенародном сабору на Равној Гори, а да нам се није ни хвалио! Као што видите, био је више него прикладно одевен.

 

IPB Image

 

Да би сазнао на који начин је Банди огрезао у четништву, Ваш Јелловв Метал је спровео опсежно истраживање овог феномена и дошао до следећег резултата.

Све је заправо почело од четничке гибанице!

 

IPB Image

 

Наиме, Банди се затекао на правцу Топола - Равна Гора и то гладан. Занесен надалеко познатим српским гостопримством тога краја,

 

IPB Image

 

Банди није ни приметио да му је уместо обичне четничке гибанице (chetnik pie vulgaris), подметнута специјална четничка гибаница (sweet lovin' chetnik pie) .

 

IPB Image

 

Како је научно доказано да се мушкарцу до срца долази преко стомака, као и да је Банди мушкарац, његово срце је поклекло чим je гибаница допрела до стомака. Није му било спаса.

Међутим, није само срце придобијено, већ и ум. Наиме, Банди је почео да размишља о томе како би требало избомбардовати Фрушку Гору и од ње начинити равницу, односно Равну Гору. Жели да своју вољену Равну Гору направи у свом комшилуку, одмах крај Новог Сада и тамо часно одслужи војни рок као курир на релацији од (Бачке) Тополе, па до (Сремске) Равне Горе.

 

Али, овде се намеће још једно важно питање.

Зашто Банди није повео и своје другаре и колеге из бенда на сабор и њима подметнуо четничку гибаницу?

Ваш Јелловв Метал је и на то питање нашао одговор. То је због тога што неки од чланова бенда не воле четничку гибаницу, већ воле бурек (börek vulğaris),

 

IPB ImageIPB Image

 

а неки пак не миришу ни једно, ни друго,

 

IPB Image

 

те су одбили да пођу с њим.

Edited by YELLOW METAL

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) lepo, kreativno... najzad, za promenu... da se ljudi tako cheshce igraju materijalom kojim raspolazu, svima bi nam bilo zanimljivije. bravo za yellow metal!!! i svaka chast onima koji su u kolazu, a ipak ostali verni smislu za humor!!! zaista, ovakvim stvarchicama chovek moze samo da se slatko nasmeje i kaze SVAKA CHAST! Edited by liberanti

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O b a v e s t e n j e

 

Amentes ce nastupiti na domacem terenu - u Kikindi

na svirci u organizaciji Radio BG 202

 

Petak, 09. 03. 2007. godine oko 23h

Klub "Zona razuma" iliti Pab.

 

Klub se nalazi na centralnom gradskom trgu i lako ga je pronaci.

Rec je o zajednickoj svirci veceg broja bendova.

Upad- 200 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...