Jump to content

Amentes


Amentes

Recommended Posts

odslushala sam samo taj album ("It Could All Have Vanished"), dopada mi se iako nishta ne razumem, poneku rech tu i tamo, ali od konteksta i teme celog albuma - nishta. jednom sam nauchila da slusham muziku bez teksta, tako da mi je prijao ovaj album bez obzira na razumevanje. ostalo (...) josh nisam stigla da preslusham, ali obecavam da nece biti laznih odushevljenja. (kao shto rekoh, orphaned land nije bash moj fah, ali zasad sam chula samo 2 stvari, ili tri, nisam adekvatno preslushala... ma polako, prokomentarisacu vec)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što Kole reče, myspace je postao standard. Veoma je bitan deo (a nekima i jedini vid) onlajn PR-a i vrlo isplativ marketinški alat. Ovo govorim u kontekstu promocije bendova, koji preko profila i aktivnosti vezanih za njih mogu veoma lako da dopru do svoje ciljne grupe, publike za svoju muziku. Npr., znam neke bendove kojima bi 20x manje ljudi došlo na svirku da oni lično ne cimaju publiku i da se informacije o svirkama ne šire kao "word of mouth" propaganda preko "social networking" sajtova.

 

Da ne idem dalje u Off Topic: AMENTES kicks ass!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zao mi je shto trenutno nisam na vashoj svirci... eto, radim, pa propushtam da chujem uzivo ono shto ovih dana reklamiram i drugima, pa kome se dopadne... nego, nadam se da rokate :muzicar: i da ce biti mnogo obozavateljki :veseli: i obozavaoca (koji se verovatno malo vishe razumeju u to shto radite) :pivopije: . samo nastavite ovako kvalitetno i bice nas mnogo vishe... :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U vreme tvog postovanja smo ga baš rokali, ali na putu NS-KI.

Pokušavao sam da oborim Koletov rekord, koji je 30min ZR-KI.

Ja ga odvozah za 27 minuta, ali Kole nije računao od table već iz grada...

I'd call it a draw.

 

Broj obožavateljki nam može porasti za duplo, ako se pojavi još jedna. :D

 

 

:bend: U vezi svirke:

 

HVALA:

 

Pre svega svima koji su bili tamo svojevoljno.

 

Hvala Peletu iz Anime na uskakanju za svirku, i Vanjici-povratniku, bez kojih ne bi bilo nastupa Amentesa.

 

Takođe veliko hvala opštini Zrenjanin, što su popravili puteve pre godinu-dve, i hvala Opelu, što napravi Corsu da može da leti 160 km/h.

 

Hvala radnicima MUP-a Srbije, što im je preče da spavaju nego da radarišu.

 

PIZDA MATERINA:

 

Opštini Novi sad, što one kratere na putu do Bečkereka nikako da popravi.

Opštini Kikinda, što one kratere na putu od Bašaida nikako da popravi.

 

Svim ostalim sinoćnim učesnicima saobraćaja na putu NS-KI, majku li im sporu njihovu, posebno takozvanim "noćnim traktoristima".

 

Pizda materina i Vojsci Srbije i PTT Srbije, koji su zaslužni za iznemoglost levo potpisanog koja se reflektuje na sviranje.

 

Cheerz! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest utuvila

I... pizda materina onom murjaku koji je zaustavio Koleta (negde na ulazu u NS) samo da bi sebi obezbedio prevoz do centra. Ako ne radarisu ili spavaju, onda stopiraju...pih

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
http://www.youtube.com/watch?v=IU2PjKCi-VE

Iz koje godine je ovaj snimak?

 

Snimak je iz peroda između Atilinog napuštanja benda i njegovog povratka u isti.

Kole je jedini od postave sa snimka i danas u bendu.

Ja bi reko da je negde oko 2000, ali bi bilo bolje da ti kažu Atila ili Kole...

 

jel ima Amentes neki noviji studijski snimak?

 

Studijski nema, ima dva-tri lajva...

 

Ja sam jednu pesmu čak i kačio ovde ranije.

 

Od novijih studijskih snimaka imamo samo snimak bubnjeva za novi album.

Ja sam u totalnom k... (htedoh da napišem "kurcu", ali me moderatorka odmah usmeno ispravila) sa vremenom, pa će kanda bass da se snima (među) poslednji(ma).

Share this post


Link to post
Share on other sites

:tongue:

 

Zar nije cool... Nego, mislio sam da uzmem da ovako kvalitetno, stilizovano prevedem i ostale stvari, pa da onda, lepo, k'o svi pravi bendovi prepevamo sve pesme na srpski.

Zar "Стаза испод мене" i "Господар емоција" ne zvuce odlicno. Da ne pričam o "Удаљеним заласцима сунца"! :pivopije:

 

Inače, kako živite bez duple pedale? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...